1. Скільки можна провести площин через точку перетину діагоналей квадрата і дві його вершини? А. Чи можна провести

1. Скільки можна провести площин через точку перетину діагоналей квадрата і дві його вершини? А. Чи можна провести тільки одну площину чи безліч площин? Б. Чи можна провести тільки одну площину? В. Чи можна провести безліч площин? Г. Чи можна провести тільки одну площину або дві площини?
2. Як можуть відноситись одна до одної площина трапеції і площина α, щоб вони не були паралельними? A. Чи бічні сторони трапеції паралельні площині α? Б. Чи діагоналі трапеції паралельні площині α? B. Чи основи трапеції паралельні площині α? Г. Чи діагоналі і бічна сторона трапеції паралельні площині α?
3. Які відносини між перпендикуляром МО до площини трикутника та точкою О, яка є серединою гіпотенузи цього трикутника? A. Чи точка М рівновіддалена від усіх сторін трикутника? Б. Чи точка М рівновіддалена від двох сторін трикутника?
Misticheskiy_Lord

Misticheskiy_Lord

1. Щоб відповісти на перше питання, Відповідно до теореми про квадрат, в квадраті діагоналі перетинаються в одній точці і діляться цією точкою навпіл. Оскільки ми проводимо площини через точку перетину діагоналей і дві вершини квадрата, на рисунку можна скульптувати дві площини, але фактично це одна і та сама площина. Діагоналі квадрата утворюють перпендикулярні лінії, тому будь-яка площина, що проходить через цю точку перетину і дві вершини, буде містити всі чотири вершини квадрата.

Тому правильна відповідь на питання А є: ми можемо провести тільки одну площину або дві площини.

Однак, відповіді на питання Б, В і Г потребують уточнення. Ви можете провести безліч площин, що проходять через точку перетину діагоналей і дві вершини, але фактично це буде одна і та сама площина. Тому можемо сказати, що правильна відповідь на питання Б, В і Г є: ми можемо провести тільки одну площину або дві площини.

2. Щоб відповісти на друге питання, нам потрібно розглянути шкалу паралелограма. У трапеції бічні сторони не паралельні одна одній, але протилежні бічні сторони паралельні одна до одної.

Тому, щоб площина трапеції і площина α не були паралельними:
- Відповідь на питання А буде такою: Бічні сторони трапеції не паралельні площині α.
- Відповідь на питання Б буде такою: Діагоналі трапеції не паралельні площині α.
- Відповідь на питання В буде такою: Основи трапеції не паралельні площині α.
- Відповідь на питання Г буде такою: Діагоналі і бічна сторона трапеції не паралельні площині α.

Таким чином, відношення між площиною трапеції і площиною α може бути таким, що не є паралельними, але це залежить від конкретних властивостей трапеції і площини α.

3. Щоб відповісти на третє питання, потрібно уточнення. Не обов"язково, що діагоналі і бічна сторона трапеції будуть паралельні площині α. Вони можуть бути паралельні або не паралельні залежно від конкретної форми трапеції та орієнтації площини α. Тому можна сказати, що правильна відповідь на це питання є: діагоналі і бічна сторона трапеції можуть бути паралельними або не паралельними площині α.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello