Які співвідношення завжди виконуються в разі послідовного з єднання двох провідників? а) Чи може u1 дорівнювати

Які співвідношення завжди виконуються в разі послідовного з"єднання двох провідників? а) Чи може u1 дорівнювати u2? б) Чи може r1 дорівнювати r2? в) Чи може r1 бути удвічі більшим за r2? г) Які відношення можуть бути для i1?
Таинственный_Рыцарь

Таинственный_Рыцарь

При послідовному з"єднанні двох провідників мають місце наступні співвідношення:

а) Ні, \(u_1\) не може дорівнювати \(u_2\). Послідовне з"єднання означає, що один кінець першого провідника пов"язаний з початком другого провідника. Таким чином, напруга з"єднання провідників буде однаковою. Якщо \(u_1 = u_2\), то це означає, що між кінцями з"єднання не буде перетинатися жоден струм, тобто між провідниками не буде струму. Така ситуація є неможливою у реальних електричних ланцюгах.

б) Ні, \(r_1\) не може дорівнювати \(r_2\). Якщо ми маємо два провідники з однаковим опором, то це означає, що кожен провідник має однакову опірність для протікання струму. Але при послідовному з"єднанні двох провідників загальна опірність буде сумою опорів окремих провідників. Таким чином, якщо \(r_1 = r_2\), то загальний опірність буде рівний удвічі більшому значенню опору одного провідника. Така ситуація також є неможливою у реальних ланцюгах.

в) Так, \(r_1\) може бути удвічі більшим за \(r_2\). При послідовному з"єднанні двох провідників загальна опірність буде сумою опорів окремих провідників. Тому якщо \(r_1\) удвічі більше за \(r_2\), то загальна опірність буде також удвічі більшою, і струм буде розподілятися по провідникам відповідно до значення їх опорів.

г) Відношення, що можуть бути, залежать від конкретних значень опорів провідників. Загальна опірність двох провідників в послідовному з"єднанні буде сумою окремих опорів:

\[R_{\text{заг}} = r_1 + r_2\]

Таким чином, відношення між опорами будуть залежати від конкретних значень \(r_1\) і \(r_2\). Наприклад, якщо \(r_1 = 2\) Ом і \(r_2 = 1\) Ом, то відношення буде \(r_1 > r_2\). Однак, якщо \(r_1 = 1\) Ом і \(r_2 = 2\) Ом, то відношення буде \(r_1 < r_2\). Конкретні відношення можуть варіюватися залежно від значень опорів, і краще використовувати числові значення опору для точних відповідей.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello