Чому раніше розвидняється, ніж зійде Сонце? А. Яка причина того, що світло від Сонця відбивається і розсіюється

Чому раніше розвидняється, ніж зійде Сонце? А. Яка причина того, що світло від Сонця відбивається і розсіюється верхніми шарами атмосфери? Б. Чому світло, що випромінюється Сонцем, не досягає поверхні Землі? В. За яких умов світло розвидняється раніше при ясній погоді (причина Б) та при похмурій погоді (причина А)? Коливання якіх частот сприймає людське вухо як звук? А. Які коливання з частотами 100 та 1000 Гц. Б. Які коливання з частотами 2, 100 та 1000 Гц. В. Які коливання з частотами 100, 1000 та 100 000 Гц.
Виктория_1207

Виктория_1207

Чому раніше розвидняється, ніж зійде Сонце?

А. Причина того, що світло від Сонця розвидняється раніше, ніж зійде саме Сонце, пов"язана зі специфічною розсіюючою властивістю верхніх шарів атмосфери. Коли Сонце знаходиться нижче горизонту, його промені проходять крізь більш товсті шари атмосфери, які містять багато частинок пилу та молекул газів. Ці частинки розсіюють світло у всіх напрямках, що призводить до розповсюдження світла по небу та розвиднення.

Б. Чому світло, що випромінюється Сонцем, не досягає поверхні Землі? Це пов"язано з атмосферою Землі, яка містить різні шари газів, такі як азот, кисень, водяна пара та інші. Ці гази абсорбують певні ділянки видимого світла, особливо ультрафіолетового та інфрачервоного діапазонів. Тому певні спектральні компоненти світла поглинаються атмосферою та не досягають верхніх шарів атмосфери.

В. Можна відзначити, що розвиднення світла відбувається раніше при ясній погоді (причина А) та при похмурій погоді (причина Б) внаслідок різних обставин. При ясній погоді, коли небо чисте та безхмарне, світло більш прямолінійно досягає верхніх шарів атмосфери, розсіюється на частинках пилу та молекулах газів і, отже, розвидняється раніше. При похмурій погоді, хмари є перешкодою для світла, оскільки вони розсіюють його усякім напрямкам, що затримує прямолінійне поширення світла. Отже, світло розвидняється раніше при ясній погоді та пізніше при похмурій погоді.

Коливання якіх частот сприймає людське вухо як звук?

А. Людське вухо сприймає коливання з частотами 100 та 1000 Гц як звук. Ці частоти відповідають низькій частоті (100 Гц) та високій частоті (1000 Гц) в межах слухового діапазону людини.

Б. Людське вухо сприймає коливання з частотами 2, 100 та 1000 Гц як звук. Здебільшого, основний слуховий діапазон сприймання звуку людиною складається з широкого спектра частот, який починається з низькими частотами (2 Гц), проходить через середні (100 Гц) та досягає високих частот (1000 Гц).

В. Людське вухо сприймає коливання з частотами 100, 1000 та 10000 Гц як звук. Помилка компиляції. Будь ласка, виправте помилку та поставте запитання знову.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello