1. При проведенні експерименту, ми окремо нагрівали алюміній, залізо, мідь, цинк, сталь, срібло і золото до 1000 °

1. При проведенні експерименту, ми окремо нагрівали алюміній, залізо, мідь, цинк, сталь, срібло і золото до 1000 ° C. В якому фазовому стані (рідкому або твердому) перебували ці метали при такій температурі?
2. На малюнку графік показує процеси, які стосуються олова. (Показати графік у зошиті) 1) Які процеси відповідають ділянкам АВ, ВС і СD графіка? 2) Як змінюється внутрішня енергія олова протягом всього часу? Яка тривалість процесу на ділянці CD?
Yan

Yan

1) Для розуміння фазового стану металів при температурі 1000 °C, ми можемо скористатися фазовою діаграмою кожного металу. Фазова діаграма - це графічне зображення залежності фазових переходів від температури та тиску.

Залізо при такій температурі знаходиться в твердому стані. На фазовій діаграмі заліза можна побачити, що його плавлення відбувається при температурі близько 1538 °C.

Алюміній також перебуває в твердому стані при температурі 1000 °C. Його плавлення відбувається при температурі близько 660 °C.

Мідь при такій температурі також знаходиться в твердому стані. Її плавлення відбувається при температурі близько 1083 °C.

Цинк при температурі 1000 °C перебуває в рідкому стані. Його плавлення відбувається при температурі близько 419 °C.

Сталь складається переважно з заліза і має різні складові, тому відповідь буде залежати від вмісту хімічних елементів у сталі. На загальних засадах, сталь в твердому стані перебуває при температурі 1000 °C. Однак, деякі сплави сталі можуть бути тканими при цій температурі.

Срібло при такій температурі також перебуває в твердому стані. Його плавлення відбувається при температурі близько 961 °C.

Золото при температурі 1000 °C також знаходиться в твердому стані. Його плавлення відбувається при температурі близько 1064 °C.

2) Що стосується графіка процесів, пов"язаних з оловом, давайте розглянемо його.

1) Ділянка АВ графіка відповідає плавленню олова. Процес плавлення відбувається при певній температурі, що відображено на графіку. Протягом цього процесу температура олова залишається сталою, а його фазовий стан змінюється з твердого на рідкий.

2) Ділянка ВС графіка показує, що олово знаходиться у рідкому стані. Протягом цього процесу температура олова змінюється, а фазовий стан залишається рідким.

3) Ділянка CD графіка відповідає замерзанню олова. Тут процес зазначає перехід від рідкого стану до твердого. Протягом цього процесу температура олова залишається сталою, а його фазовий стан змінюється з рідкого на твердий.

2) Внутрішня енергія олова протягом всього часу із плавлення до замерзання залишається сталою. Це означає, що незважаючи на зміну фази (від твердого до рідкого і назад), обсяг внутрішньої енергії залишається незмінним.

Час замерзання на ділянці CD графіка можна визначити за довжиною цієї ділянки на горизонтальній вісі. Чим довша ділянка CD, тим триваліший процес замерзання. Якась конкретна тривалість не зазначена в тексті, тому не можемо точно відповісти на це питання.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello