1. Хто відповідає за встановлення правил гри? а) арбітр б) суддя в) експерт 2. Який кількість гравців у команді?

1. Хто відповідає за встановлення правил гри? а) арбітр б) суддя в) експерт
2. Який кількість гравців у команді? а) 11 гравців б) 7 гравців в) 15 гравців
3. Що вважається початком гри? а) викид м"яча з бокової лінії б) правильний удар із центру поля
4. В якій країні виникла сучасна версія футболу? а) Англія б) Америка в) Німеччина
5. Які розміри футбольного поля? а) 100-110м х 64-75м б) 80-90м х 40-50м в) 60-70м х 30-45м
6. Яка тривалість гри? а) 40 хвилин - 2 тайми по 20 хвилин б) 90 хвилин - 2 тайми по 45 хвилин в) 120 хвилин - 2 тайми по 60 хвилин
7. Що включає в себе тактика гри? а) взаємодію всіх
Ivanovna

Ivanovna

1. Встановлення правил гри в футболі зазвичай здійснюється а) арбітром. Арбітр відповідає за забезпечення дотримання правил гри та приймає рішення щодо ситуацій, що виникають на полі.

2. Кількість гравців у команді в футболі зазвичай становить а) 11 гравців. Команда складається з голкіпера, захисників, півзахисників та нападників.

3. Початок гри в футболі зазвичай відбувається а) викидом м"яча з бокової лінії. Команда, яка виграла жеребкування або команда, яка здійснює перший удар з центру поля, виконує викид м"яча з бокової лінії.

4. Сучасна версія футболу виникла в а) Англії. Футбол має свої коріння у різних народних іграх, але сама сучасна гра була створена та розвинена в Англії у середині XIX століття.

5. Розміри футбольного поля можуть варіюватися, але традиційно розміри поля в футболі складають а) 100-110 м на 64-75 м. У міжнародних змаганнях розміри поля можуть бути ближчі до верхньої межі цього діапазону.

6. Тривалість гри в футболі зазвичай становить б) 90 хвилин - 2 тайми по 45 хвилин. Гра складається із двох половин по 45 хвилин кожна, з перервою на перехід команд до полів між півчасами.

7. Тактика гри в футболі включає в себе такі елементи: організація гравців на полі, стратегія атак або оборони, розміщення гравців на полі, напад або контратаки, рух гравців та комунікацію між ними. Тактика допомагає команді реалізовувати свої стратегічні плани та досягати поставлених цілей.