Яку роль відіграє душевна краса в оповіданні Жменя вишень Куліша?

Яку роль відіграє душевна краса в оповіданні "Жменя вишень" Куліша?
Ледяной_Огонь

Ледяной_Огонь

В оповіданні "Жменя вишень" письменник Куліш вдається до використання типового для романтичних оповідей прийому − зобра­ження природи в ролі вираження внутрішнього стану героя. Душевна краса у цьому оповіданні символізує окремі емоції та почуття головного героя - Миколки.

Літературна особистість як образ літературного героя передає свої почуття через сприйняття природи. Підкреслення душевної краси використовується як засіб пропагування почуття натуристичного. Жменя вишень, яке є одним з ключових мотивів у цьому оповіданні, стає символом незрівнянної краси, що символізує надію та добру волю.

Куліш ретельно передає особливості природи, її звуки, аромати тощо, і переказує їх через сприймання Миколки. Наприклад, у оповіданні описується "зорі, що біліють у не­бі під жениховим триголосим";

На основі вищезазначеного нарадується, що душевна краса у оповіданні "Жменя вишень" Куліша має символічне значення та відіграє роль вираження почуттів і емоцій головного героя - Миколки. Це робить оповідання більш змістовним та глибоким, та дає читачам можливість відчути та розповісти про прекрасну духовну красу на землі.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello