Яких рис характеру та особливостей світосприйняття виявляли козаки та селяни в період з 16-го до 18-го століття

Яких рис характеру та особливостей світосприйняття виявляли козаки та селяни в період з 16-го до 18-го століття у Україні?
Радужный_Мир

Радужный_Мир

В період з 16-го до 18-го століття українські козаки та селяни виявляли ряд рис, характерних для їх світосприйняття.

1. Специфіка релігійного світогляду: Україна була основним місцем боротьби між православ"ям та католицтвом. Тому козаки та селяни великий акцент робили на релігійних уявленнях, святках та традиціях.

2. Природна близкість: В Україні багато гір, степів, лісів та водойм. Ці природні умови вплинули на спосіб життя козаків та селян, які були звиклі до роботи на землі, полювання та риболовлі.

3. Історичний досвід: Україна була під владою іноземних держав, таких як Польща та Росія. Це призвело до певного досвіду опірної боротьби та козацького самоврядування. Козаки та селяни виявляли певну незалежність та активність у вирішенні політичних питань.

4. Засоби комунікації: Українці використовували перекази, народні пісні, легенди та обряди для передачі інформації та збереження культури. Це був спосіб збірної пам"яті та збереження українського національного самобутності.

5. Упередження до іноземного впливу: Українське населення ставилося певною мірою підозріло до польської і частково російської культури. Таке упередження обумовлено історичними подіями того часу.

Ці ознаки світосприйняття українських козаків та селян були знаряддями, що сприяли їх самобутності, зміцненню національної свідомості, виживанню та відтворенню української культури у важкі часи.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello