Які прислівники можуть бути використані для розкриття дужок? Скажіть, які орфограми використані у цих словах

Які прислівники можуть бути використані для розкриття дужок? Скажіть, які орфограми використані у цих словах. Чи є слова, щодо наголошення яких ви маєте сумніви? Перевірте свої сумніви за допомогою словника.
1. (Без)відома
2. (Без)перестанку
3. (Без)сумніву
4. (Без)кінця(краю)
5. (В)до(світа)
6. (В)заперті
7. (В)затишку
8. (Від)тепер
9. (Від)усюди
10. (Во)віки
11. (В)решті(решт)
12. Вряди (годи)
13. (Все)одно
14. Всього(на)всього
15. (В)три(дорога)
16. (В) цілому
17. (В)шосте
18. Ген(ген)
19. Давним(давно)
20. (Де)далі
21. День(за)днем
22. День(у) день
23. Десь(то)
24. (До)відома
25. (До)завтра
26. (До)ладу
27. (До)не(схочу)
28. (До)нині
29. (До)ранку
30. (З)боку
31. (З)боку(на)бік
32. Звіку(зроду)
33. (Зо)зла
34. (З)середини
Pizhon

Pizhon

1. (Без)відома - прислівник "без" використовується для вираження відсутності чого-небудь, тут він використовується для показу, що відома вказує на щось, що не відомо. Орфограми: "і" після "в"
2. (Без)перестанку - прислівник "без" використовується для вираження відсутності чогось, тут він використовується для показу, що перестанок відбувається без відсутності відпочинку. Орфограми: "і" після "в"
3. (Без)сумніву - прислівник "без" використовується для вираження відсутності чогось, тут він використовується для показу, що немає сумніву. Орфограми: "ї" після "с"
4. (Без)кінця(краю) - прислівник "без" використовується для вираження відсутності чогось, тут він використовується для показу, що щось триває без закінчення або межі. Орфограми: "і" після "в"
5. (В)до(світа) - прислівник "в" використовується для вказівки на певний проміжок або напрямок, тут він використовується для показу, що щось триває до світа. Орфограми: "и" після "в" і "и" після "д"
6. (В)заперті - прислівник "в" використовується для вказівки на певний проміжок або напрямок, тут він використовується для показу, що щось трапилося в запертому стані. Орфограми: "и" після "в"
7. (В)затишку - прислівник "в" використовується для вказівки на певний проміжок або напрямок, тут він використовується для показу, що щось знаходиться в затишку. Орфограми: "и" після "в"
8. (Від)тепер - прислівник "від" використовується для вказівки на початок або поступальний рух, тут він використовується для показу, що щось сталося починаючи з теперішнього часу. Орфограми: "и" після "в"
9. (Від)усюди - прислівник "від" використовується для вказівки на початок або поступальний рух, тут він використовується для показу, що щось починається з усюди. Орфограми: "и" після "в"
10. (Во)віки - прислівник "в" використовується для вказівки на певний проміжок або напрямок, тут він використовується для показу, що щось триває віки. Орфограми: "о" після "в"
11. (В)решті(решт) - прислівник "в" використовується для вказівки на певний проміжок або напрямок, тут він використовується для показу, що щось сталось в решті. Орфограми: "и" після "в"
12. Вряди (годи) - прислівник "вряди" використовується для вираження незначності, неповноцінності чогось, тут він використовується для показу, що є сумніви щодо чогось. Орфограми: "и" після "вр"
13. (Все)одно - прислівник "все" використовується для вираження повноти чогось, тут він використовується для показу, що є щось, що не має значення. Орфограми: "и" після "все"
14. Всього(на)всього - прислівник "всього" використовується для вираження певної кількості чогось, тут він використовується для показу, що є щось, що може бути враховано. Орфограми: "и" після "всь"
15. (В)три(дорога) - прислівник "в" використовується для вказівки на певний проміжок або напрямок, тут він використовується для показу, що щось відбувається в три. Орфограми: "и" після "в"
16. (В) цілому - прислівник "в" використовується для вказівки на певний проміжок або напрямок, тут він використовується для показу, що щось взагалі відбувається. Орфограми: "и" після "в"
17. (В)шосте - прислівник "в" використовується для вказівки на певний проміжок або напрямок, тут він використовується для показу, що щось відбувається в шосте. Орфограми: "и" після "в"
18. Ген(ген) - прислівник "ген" використовується для вказування на певну особу або предмет, тут він використовується двічі для показу, що ген-ген є прислівниковим сполучником. Орфограми: немає орфограм
19. Давним(давно) - прислівник "давним" використовується для вказування на певний період часу, тут він використовується для показу, що щось сталося в давні часи. Орфограми: "о" після "давн"
20. (Де)далі - прислівник "де" використовується для вказівки на місце, тут він використовується для показу, що щось відбувається далі. Орфограми: "и" після "де"
21. День(за)днем - прислівник "день" використовується для вказівки на певний проміжок часу, тут він використовується для показу, що щось триває день за днем. Орфограми: "з" після "ден"
22. День(у) день - прислівник "день" використовується для вказівки на певний проміжок часу, тут він використовується для показу, що щось триває у день. Орфограми: "у" після "ден"
23. Десь(то) - прислівник "десь" використовується для вказування на певне місце, тут він використовується для показу, що щось відбувається десь. Орфограми: немає орфограм
24. (До)відома - прислівник "до" використовується для вказівки на межу або завершення, тут він використовується для показу, що щось триває до відома. Орфограми: "і" після "в"
25. Дощ (лить) - прислівник "дощ" використовується для вказування на певний предмет або явище, тут він використовується для показу, що лить дощ. Орфограми: немає орфограм
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello