Які дієприкметники містяться в наведених словосполученнях? Чи всі вони є відповідними мовним нормам? Ворожі сторони

Які дієприкметники містяться в наведених словосполученнях? Чи всі вони є відповідними мовним нормам? Ворожі сторони, пристрій для шифрування, швидка інфляція, заспокоювальні препарати, препарати для знеболення, фінансовий органу, зниклий з міста, втеча з місць позбавлення волі, стрільба з автомату іноземного походження, смерть від ножових ран
Золотой_Дракон

Золотой_Дракон

Давайте розглянемо наведені словосполучення і визначимо, які дієприкметники у них містяться:

1. Ворожі сторони - у цьому словосполученні дієприкметник "ворожі" характеризує сторони. Він відповідає на питання "які" (які сторони?), тому є дієприкметником. Щодо мовних норм, змістовно і граматично це словосполучення є відповідним мовним нормам.

2. Принцип для шифрування - у цьому словосполученні немає дієприкметників. Ми маємо іменник "принцип" і прикметник "для шифрування".

3. Швидка інфляція - у цьому словосполученні дієприкметник "швидка" характеризує інфляцію. Він відповідає на питання "яка" (яка інфляція?), тому є дієприкметником. Щодо мовних норм, змістовно і граматично це словосполучення є відповідним мовним нормам.

4. Заспокоювальні препарати - у цьому словосполученні дієприкметник "заспокоювальні" характеризує препарати. Він відповідає на питання "які" (які препарати?), тому є дієприкметником. Щодо мовних норм, змістовно і граматично це словосполучення є відповідним мовним нормам.

5. Препарати для знеболення - в даному словосполученні немає дієприкметників. Ми маємо іменник "препарати" і прикметник "для знеболення".

6. Фінансовий орган - у цьому словосполученні дієприкметник "фінансовий" характеризує орган. Він відповідає на питання "який" (який орган?), тому є дієприкметником. Щодо мовних норм, змістовно і граматично це словосполучення є відповідним мовним нормам.

7. Зниклий з міста - у цьому словосполученні дієприкметник "зниклий" характеризує "з" когось (з міста). Він відповідає на питання "хто" (хто зник?), тому є дієприкметником. Щодо мовних норм, змістовно і граматично це словосполучення є відповідним мовним нормам.

8. Втеча з місць позбавлення волі - у цьому словосполученні дієприкметник "позбавлення" характеризує "місць". Він відповідає на питання "яких" (яких місць?), тому є дієприкметником. Щодо мовних норм, змістовно і граматично це словосполучення є відповідним мовним нормам.

9. Стрільба з автомату іноземного походження - у цьому словосполученні немає дієприкметників. Ми маємо іменник "стрільба" і прикметник "з автомату іноземного походження".

10. Смерть від ножових - у цьому словосполученні дієприкметник "ножових" характеризує "від". Він відповідає на питання "яких" (яких ножів?), тому є дієприкметником. Щодо мовних норм, змістовно і граматично це словосполучення є відповідним мовним нормам.

Отже, з розглянутих словосполучень дієприкметниками є "ворожі", "швидка", "заспокоювальні", "фінансовий", "зниклий", "позбавлення" і "ножових". Враховуючи мовні норми, всі вони є відповідними мовним нормам.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello