1. Зазначення вказують на оцінку повідомлення, такі як без сумніву, напевно, природно, безсумнівно, само собою

1. Зазначення вказують на оцінку повідомлення, такі як без сумніву, напевно, природно, безсумнівно, само собою зрозуміло, говорять, повідомляють, на думку, за даними, з погляду, на щастя, на жаль, на біду, ніде правди діти, чого доброго, проте, отже, з одного боку, перш за все, між іншим.

2. Означення, що зустрічається після означуваного слова, знаходиться в реченні. Наприклад, вишневий хутір у степах здається перепеченим сльозою. Осінній холодок гартує спраглу землю, немов широке шатро. Розкидані волоконця туману стали непорушними в круглому видолинку, який схожий на денце ложки.
Морской_Сказочник

Морской_Сказочник

Задача номер 1. Нам потрібно визначити оцінні вказівники в реченні. Для цього треба уважно прочитати речення і знайти слова, які вказують на оцінку або наставляють думку про подію. У даному випадку ми маємо речення: "Зазначення вказують на оцінку повідомлення, такі як без сумніву, напевно, природно, безсумнівно, само собою зрозуміло, говорять, повідомляють, на думку, за даними, з погляду, на щастя, на жаль, на біду, ніде правди діти, чого доброго, проте, отже, з одного боку, перш за все, між іншим."

Оцінні вказівники вказують на ставлення говорящого до того, про що він говорить. Вони використовуються для підкреслення певної інформації, щоб надати певну емоційну тональність повідомленню або змінити його значення. У даному випадку ми маємо такі оцінні вказівники: без сумніву, напевно, природно, безсумнівно, само собою зрозуміло, говорять, повідомляють, на думку, за даними, з погляду, на щастя, на жаль, на біду, ніде правди діти, чого доброго, проте, отже, з одного боку, перш за все, між іншим.

Задача номер 2. Тут нам треба знайти означення, що зустрічається після означуваного слова в реченні. Означуване слово - "видолинка". Ми маємо речення: "Розкидані волоконця туману стали непорушними в круглому видолинку, який схожий на денце ложки." Означення, що зустрічається після означуваного слова, це "круглому" - ця ознака додається до слова "видолинка" і дає детальніше уявлення про характеристики цього предмету. Видолинка є круглою.

Я сподіваюся, що мої відповіді були детальними та зрозумілими. Будь ласка, повідомте мені, якщо вам потрібна будь-яка інша допомога або пояснення!
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello