Розподіліть прикметники у дві групи: 1) якісні; 2) відносні. З яких чотирьох іменників, зазначених у тексті, можна

Розподіліть прикметники у дві групи: 1) якісні; 2) відносні. З яких чотирьох іменників, зазначених у тексті, можна сформувати присвійні прикметники?
Yan

Yan

Для розв"язання цієї задачі спочатку необхідно зрозуміти, що таке якісні та відносні прикметники. Якісні прикметники передають якості або властивості предмета без посилання на інші об"єкти. Випишемо приклади: великий, зелений, красивий. Вони стосуються тільки самого предмета і ні до чого не порівнюються.

Натомість, відносні прикметники порівнюють об"єкт з іншими об"єктами, вони вказують на відношення предмета до чогось іншого. Наприклад: більший, менший, кращий. Вони вказують на порівняння об"єктів і потребують вказівки на об"єкт, з яким порівнюється заданий предмет.

Тепер, коли ви усвідомили різницю між якісними та відносними прикметниками, перейдемо до другої частини задачі. В тексті є чотири іменники, з яких необхідно сформувати присвійні прикметники. Присвійні прикметники вказують на походження або власність іменника. Вони будуються, додаючи суфікс -ов(-ев) або -ин(-ен) до іменників української мови.

На основі запитання іменники не згадуються, але я зможу запропонувати вам загальний підхід:

- Якщо іменник має форму однини, то можна додати суфікс -ов(-ев) або -ин(-ен). Наприклад: стіл - столовий, кіт - котовий.
- Якщо іменник має форму множини, то суфікс -ин(-їн) додається до його останнього складу. Наприклад: книга - книжковий, дім - домовий.

Це загальні правила для будь-якого іменника, але для точної відповіді потрібно знати самі іменники, які присутні в задачі. Ви можете надати їх мені, і я зможу сформулювати присвійні прикметники для них.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello