Хлопчик купив 2 кілограми хліба. Чи можливо, що його покупка коштує 105 грн? (ціна за 1 кг - ціле число) Відповідь

Хлопчик купив 2 кілограми хліба. Чи можливо, що його покупка коштує 105 грн? (ціна за 1 кг - ціле число) Відповідь.
Murzik

Murzik

Для розв"язання цієї задачі нам потрібно використати метод дослідження з оберненим порядком дії. Ми почнемо з того, що розділимо кошти на 2, щоб знайти ціну за 1 кг хліба. Таким чином, ми отримаємо:

Ціна за 1 кг=Загальна цінаВага=105грн2кг

Розрахуємо це значення:

Ціна за 1 кг=1052грн=52,5грн/кг

Отже, отримана ціна за 1 кг хліба не є цілим числом, становить 52,5 грн/кг. Таким чином, неможливо, що покупка хлопчика коштує 105 грн, оскільки вартість за 1 кг не є цілим числом.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello