10. Які попередження М. Павленко передає, зображуючи рід Кулаківських? А) Чим слід побоюватися? Видьми? Б) Які речі

10. Які попередження М. Павленко передає, зображуючи рід Кулаківських? А) Чим слід побоюватися? Видьми? Б) Які речі не можна забувати? Сімейні реліквії? В) Що слід уникати, щоб нащадки не страждали? Вчинки, які позначаються тяжкими гріхами? 2 рівень (2б.) 1. Яким було поведінка дітей стосовно полонених у новелі Л. Пономаренко "Гер переможений"? Обґрунтуйте свою відповідь. 2. Що означає вислів із поезії В. Симоненка "Гей, нові Колумби й Магеллани": "Підігрівати байдужість на вогні!"?
Якобин

Якобин

Задача 10:
М. Павленко в своєму зображенні роду Кулаківських передає кілька попереджень. Давайте розглянемо кожне попередження окремо:

а) Перше попередження полягає у тому, що слід побоюватися видьм. Видьми - це магічні створіння, які можуть завдати шкоди людям. Родина Кулаківських, ймовірно, має якусь історію або досвід з видіми, які можуть приносити негативні наслідки. М. Павленко переконливо попереджає про те, що потрібно добре берегти себе від видів та уникати будь-якої взаємодії з ними.

б) Друге попередження відноситься до речей, які не можна забувати - сімейних реліквій. Сімейні реліквії - це цінні предмети або речі, які передаються від покоління до покоління у сім"ях. Ці реліквії можуть мати важливу історичну, культурну або емоційну цінність. Тим, що М. Павленко наголошує на незабутності цих речей, він, можливо, намагається зберегти спадок роду Кулаківських та зберегти його історію.

в) Останнє попередження стосується уникнення вчинків, які позначаються тяжкими гріхами, аби нащадки не страждали. Тут М. Павленко може має на увазі моральні або етичні норми, які повинні бути дотримані, щоб уникнути негативних наслідків. Стосовно роду Кулаківських важливо уникати таких вчинків, які можуть завдати шкоди самим нащадкам або вплинути на їхню подальшу долю.

Ці попередження М. Павленко дає в романі, щоб нагадати родині Кулаківських про важливі аспекти та місце у світі. Це спонукає їх до обережності та свідомого відношення до своїх дій і вчинків.

2 рівень:
1. У новелі "Гер переможений" Л. Пономаренко поведінка дітей стосовно полонених була дуже відмінною. Діти виявили співчуття і наблизилися до полонених, показали їм доброту та співчуття. Вони допомагали полоненим враженим і потрібним для них речам. Така поведінка свідчить про милосердя та покликання допомагати іншим у потребі. В цьому контексті діти проявили свою гуманітарну сторону і стали прикладом для наслідування.

2. Вислів з поезії В. Симоненка "Гей, нові Колумби й Магеллани": "Підігрівати байдужість на вогні!" виражає ідею про те, що необхідно боротися з байдужістю і підтримувати невпинне зацікавлення у світовій подорожі та відкриттях. Вислів закликає не дозволяти байдужим поступово поглинати нас, але натомість відчувати жагу до нових знань і досліджень. Його можна розуміти як заклик до ствердження себе в ідеї продовжувати розвиватися і відкривати нові горизонти. Таким чином, вислів має глибоке послання про важливість освоєння нових знань та розвитку особистості.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello