10. Які помилки зроблені у відмінюванні числівника? А) дев ятсот Б) дев ятистом В) дев ятистоми Г) у дев ятистах

10. Які помилки зроблені у відмінюванні числівника? А) дев"ятсот Б) дев"ятистом В) дев"ятистоми Г) у дев"ятистах 11. Яка граматична помилка в позначенні часу? А) без десяти сім Б) о десять сьомій В) за десять до сьомої Г) на шостій п"ятдесят 12. Прочитайте речення. Яка є правильна версія виконання речення? А) Кілограм найбільш смачного м"яса коштує до ста шестидесяти гривень. Б) Кілограм найбільш смачного м"яса коштує до ста шістдесяти гривень. В) Кілограм найсмачнішого м"яса коштує до ста шістдесяти гривень. Г) Кілограм найбільшого смачного м"яса коштує до ста шістдесяти гривень. 13. Яка є помилка в написанні дієслівного закінчення? А) бояться, боряться Б) малюєш, граєшся
Звездный_Лис

Звездный_Лис

Задача 10. В відмінюванні числівників зроблені такі помилки:

А) дев"ятсот - помилка полягає в тому, що числівник "дев"ятьсот" має родовий відмінок однини, тому потрібно змінити закінчення на "мит" для форми давального відмінка однини. Правильно: дев"ятистом.

Б) дев"ятистом - помилка полягає в тому, що потрібно змінити закінчення на "ми" для форми місцевого відмінка множини. Правильно: дев"ятистоми.

В) дев"ятистоми - ця відповідь правильна. В цій формі числівника "дев"ятьсот" відображено правильно в множині з місцевим відмінком.

Г) у дев"ятистах - помилка полягає в тому, що замість форми орудного відмінка множини "дев"ятистами" використано форму родового відмінка однини. Правильно: у дев"ятистах.

Задача 11. Граматична помилка в позначенні часу є в варіанті:

Б) о десять сьомій - правильно позначити час буде за допомогою виразу "о десятій годині". Тому ця відповідь є неправильною.

А) без десяти сім - ця відповідь правильна. Вираз "без десяти сім" позначає час 6:50.

В) за десять до сьомої - ця відповідь правильна. Вираз "за десять до сьомої" позначає час 6:50.

Г) на шостій п"ятдесят - ця відповідь правильна. Вираз "на шостій п"ятдесят" позначає час 6:50.

Задача 12. Прочитайте речення і вкажіть, яка є правильна версія виконання речення.

Б) Кілограм найбільш смачного м"яса коштує до ста шістдесяти гривень.

В даному варіанті речення використано правильну форму порівняння прикметників "найбільш смачного". Також вжито правильне числівникове вираження "до ста шістдесяти гривень".

А) Кілограм найбільш смачного м"яса коштує до ста шестидесяти гривень - ця відповідь неправильна, оскільки потрібно вжити форму числівника зі словом "шістдесят".

Г) Кілограм найбільшого смачного м"яса коштує до ста шістдесяти гривень - ця відповідь неправильна, оскільки потрібно вжити форму порівняння прикметника "найбільш смачного".

Дійшло задача 13. Будь ласка, дайте більше відомостей про задачу 13, щоб я міг детальніше пояснити.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello