1) Які слова і словосполучення належать до походження прислівників? 2) Які слова і словосполучення є відприкметниковими

1) Які слова і словосполучення належать до походження прислівників?
2) Які слова і словосполучення є відприкметниковими за походженням?
3) Які слова і словосполучення є відіменниковими за походженням?
4) Які слова і словосполучення є відчислівниковими за походженням?
5) Впишіть слова й словосполучення, які належать до походження прислівників: здалека, нишком, спав досі, нашвидку, двічі, плазом, брав тут, по-перше, вільно, навиворіт, клали втрьох, остаточно, там був, звідти йшов, тяв надвоє, зісподу.
6) За допомогою яких букв з перших слів можна скласти закінчення вислову Т.Шевченка: “В своїй хаті своя…”?
Drakon_5696

Drakon_5696

1) Прислівниками є слова і словосполучення, які вказують на якість дії або описують обставини. Їх можна відтворити питаннями "як?", "коли?", "де?" тощо. Ось деякі слова і словосполучення, які є прислівниками за походженням: здалека, нишком, спав досі, нашвидку, двічі, плазом, брав тут, по-перше, вільно, навиворіт, остаточно, там був, звідти йшов, тяв надвоє, зісподу.

2) Відприкметниками є слова або словосполучення, які описують якісь ознаки або властивості іменників. Ось деякі слова і словосполучення, які є відприкметниками за походженням: здалека, нишком, нашвидку, навиворіт, остаточно, зісподу.

3) Відіменниками є слова або словосполучення, які походять від іменників і вказують на предмет чи особу, які є називником або дієсловом. В даному випадку немає відіменникових слів за походженням.

4) Відчислівниками є слова або словосполучення, які вказують на кількість предметів чи осіб, які рахуються. У даному завданні немає відчислівників за походженням.

6) Через посилання на Т. Шевченко та його творчість, ми не можемо надати пошагового розв"язку, оскільки чат-бот не має доступу до конкретного тексту чи цитати. Але Ви можете виходити із значення кожної літери слова "Тарас Шевченко" та використати їх для утворення закінчення. Bідомо, що він використовував такі літери, як "в", "и", "о", "е", "а", "н", "ш", "ч", "к". З цими літерами Ви можете скласти закінчення вислову Т. Шевченка, але конкретний вислів треба знати. Наприклад, Ви можете утворити слово "навіщо" або "вічність" з цих літер.

Дайте знати, якщо вам потрібна будь-яка додаткова допомога!
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello