1. Покажіть правильну твердження. а) У реченні підметом найчастіше є дієслово; б) У реченні присудком найчастіше

1. Покажіть правильну твердження. а) У реченні підметом найчастіше є дієслово; б) У реченні присудком найчастіше є дієслово; в) У реченні другорядним членом найчастіше є дієслово.
2. Покажіть групу слів, що складається лише з дієслів неозначеної форми. а) дружать, вивчають, говорять; б) дружить, вивчає, говорить; в) дружити, вивчати, говорити.
3. Покажіть групу дієслів теперішнього часу. а) малював, перечитає, літає; б) говорить, слухає, співає; в) бажає, іде, біжить.
4. Вставте пропущені букви у закінченнях дієслів. співаємо, бачимо, виходьте, возьми, перемагаймо.
5. Від поданих слов створіть дієслова на -ти. а) розумний - розуміти; б) тривога - тривожити; в) красивий - красити.
Василиса

Василиса

1. Правильне твердження:
а) У реченні підметом найчастіше є дієслово.

Пояснення: Підмет в реченні - це слово або словосполучення, про яке йде мова в реченні. У більшості випадків, підмет вказує на дію або стан, тобто на дієслово.

2. Група слів, що складається лише з дієслів неозначеної форми:
в) дружити, вивчати, говорити.

Пояснення: Дієслова неозначеної форми не вказують на час дії і не змінюються за родами та числами. У даній групі слів всі дієслова є в неозначеній формі.

3. Група дієслів теперішнього часу:
б) говорить, слухає, співає.

Пояснення: Дієслова теперішнього часу вказують на дію, яка відбувається в момент мовлення або зазвичай відбувається. У даній групі слів всі дієслова вказують на дії в теперішньому часі.

4. Пропущені букви в закінченнях дієслів:
співаємо, бачимо, виходьте, возьми, перемагаймо.

Пояснення: Дієслова в українській мові змінюються за особами, числами та часами. У даному випадку, закінчення дієслів відповідають формам у другому і третьому роду однини, другому роду множини і першому роду множини.

5. Від поданих слів відсутній контекст або продовження. Будь ласка, надайте додаткову інформацію, щоб я міг допомогти вам.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello