1. Назва біблійного твору, який часто цитує Шимек? 2. Який момент у стосунках закоханих зображено в поезії Р. Бернса

1. Назва біблійного твору, який часто цитує Шимек?
2. Який момент у стосунках закоханих зображено в поезії Р. Бернса "Любовь і зустріч", а зустрич б - розтавання в примирення, г - розлука?
3. Яке місто мешканці якого не розуміли Ассоль та її батька, а Каррара б - Каракас, в - Каперна, г - Кассель?
4. Яке ім"я персонажа, якого батько Ассоль вважав винуватим у смерті своєї дружини, а Гоп б - Меннерс, в - Циммер, г - Пантен?
5. Яке ім"я німецького поета згадує О. Пушкін у творі "19 жовтня", а Й. В. Гете б - Ф. Шиллер, в - Г. Гейне, г - Е. Т. А. Гофман?
6. Хто автор цих поетичних рядків: "Тоді я, милий, розказав / мою..."?
Petrovna

Petrovna

1. Біблійний твір, який часто цитує Шимек, - це Біблія. Шимек часто цитує різні релігійні тексті з Біблії, такі як Псалми або притчі. Він використовує цитати з Біблії, щоб підкріпити свої думки або надати сенсове навантаження своїм творам.

2. У поезії Р. Бернса "Любов і зустріч" момент у стосунках закоханих, що зображено, - це розтавання в примирення. Поезія описує, як закохані розлучаються, але потім знову знаходять один одного і примирюються. Цей момент показує силу їхньої любові та здатність до примирення.

3. Місто, мешканці якого не розуміли Ассоль та її батька, - це г) Кассель. У романі "Золушка" А. Маршака, на якому базується музична казка "Русалонька", розповідається про подорож Ассоль та її батька до міста Кассель, де вони не змогли знайти зберігся клейморін, де він хотів показати дітям свої скарби.

4. Ім"я персонажа, якого батько Ассоль вважав винуватим у смерті своєї дружини - г) Пантен. В романі "Золушка" А. Маршака, батько Ассоль вбачав у Пантені причину смерті своєї дружини, що призвело до ворожості між ними.

5. Німецький поет, якого згадує О. Пушкін у творі "19 жовтня" - в) Г. Гейне. У цьому творі Пушкін дякує і згадує німецького поета Геіне за його вплив на його творчість і об"єднання культурних та літературних традицій.

6. Автор цих поетичних рядків "Тоді надворі врізнять грози, / Вітер щиглятиме крози, / Ніж арфа заспіва в лози, / Нашії пісні в гаї..." - це Тарас Шевченко, великий український поет і художник. Ці рядки взяті з його вірша "Тече вода віками..." і є частиною його меланхолійного роздуму про пролетарську інспірацію та вічність поезії.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello