1. На кого цілком, носії електричного заряду створюють електричний струм в електролітах? а. Які частинки створюють

1. На кого цілком, носії електричного заряду створюють електричний струм в електролітах?
а. Які частинки створюють електричний струм у електролітах: чи це електрони і позитивні йони, чи позитивні йони і негативні йони, чи ж позитивні йони, негативні йони і електрони?

2. Як змінюється електричний опір газу в залежності від температури?
а. Як впливає підвищення температури на електричний опір газу: чи збільшується він, чи зменшується, чи ж не залежить від температури?

3. Які явища спостерігаються під час пропускання електричного струму через метал?
а. Які події відбуваються при проходженні електричного струму через метали: чи це магнітна дія і нагрівання, чи хімічна дія і нагрівання, чи ж магнітна дія, корозія і випаровування?

4. Яку провідність мають напівпровідникові матеріали з акцепторними дефектами?
а. Який тип провідності характерний для напівпровідникових матеріалів з акцепторними дефектами: чи це в основному тип n-, чи p-, чи ж n- та p- провідності?
Милая

Милая

1. Електричний струм у електролітах створюється завдяки руху заряджених частинок. В електролітах такими частинками є позитивні йони і негативні йони. Позитивні йони є носіями додатнього заряду, а негативні йони є носіями від"ємного заряду. Тому електричний струм у електроліті створюють позитивні йони і негативні йони.

2. Електричний опір газу залежить від температури. Загалом, при підвищенні температури, електричний опір газу зменшується. Це пояснюється тим, що при збільшенні температури атоми та молекули газу отримують більше енергії, що призводить до більшої рухливості та швидкості частинок. Як результат, колізії між частинками стають менш ефективними, тому опір газу зменшується.

3. Під час пропускання електричного струму через метал спостерігаються декілька явищ. По-перше, електрони, які є носіями негативного заряду, рухаються з одного атома до іншого, що створює електричний струм. По-друге, відбувається взаємодія електронів з атомами металу, в результаті якої виникає опір. Цей опір залежить від властивостей матеріалу, його температури і геометричних параметрів. Крім того, під час пропускання струму через метал виникає певна кількість тепла — це нагрівання провідника при проходженні заряду через нього.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello