1. Хвиля очі розкриває, (потягається), (зітхає), млосно (дивиться) на місяць, (усміхається) йому. 2. Стогне ясен

1. Хвиля очі розкриває, (потягається), (зітхає), млосно (дивиться) на місяць, (усміхається) йому. 2. Стогне ясен над водою, (стогне) лози, (обливає) сльози, (в’яне) квіти, (плаче) вітер, хвиля ж знову (жартує) з кимось.
Yana

Yana

1. В даному віршованому фрагменті ми бачимо опис природних явищ і багатьох емоцій, пов"язаних з ними.
- Починаючи з першої рядки, "Хвиля очі розкриває" означає, що хвиля відкриває свої очі. Це можна уявити, як коли ви прокидаєтесь і відкриваєте свої очі.
- "Потягається" - можна уявити, як хвиля, яка розтягується або простягається у просторі. Вона може махнути хвостом, трохи розтягнутися.
- "Зітхає" - це вираз емоції задоволення або розслаблення. Це можна уявити, як коли ви глибоко вдихаєте і потім повільно видаляєте повітря з легенів.
- "Млосно дивиться на місяць" - це опис того, як хвиля дивиться на місяць з великим розчаруванням або сумом. Можна уявити, що вона має сумний вираз обличчя та погляд спрямований на якусь точку на небі.
- "Усміхається йому" - це вказує на вираз радості або щастя хвилі. Ми можемо уявити, що хвиля показує свій усміхнений вираз від місяця.

2. В другому рядку поетичного фрагменту ми бачимо опис природних явищ та їхніх емоцій.
- "Стогне ясен над водою" - це опис звуку стогнання дерева "ясен", під яким вода розташована. Можна уявити, що це стогнання може бути результатом болю чи недоліку.
- "Стогне лози" - також опис звуку стогнання, але цього разу лози. Можна уявити, що лози розчаровані або невдоволені якимось зрізанням чи діями.
- "Обливає сльози" - це опис прояву емоцій, подібних до сльоз. Якщо лози можуть обливати сльозами, це може вказувати на сум, біль або розчарування, які вона відчуває.
- "В"яне квіти" - опис в"янення або висихання квітів. Це може означати, що квіти гинуть або не отримують необхідного життєвого енергетичного ресурсу.
- "Плаче вітер" - ще один опис звуку, але цього разу це звук плачу. Це можна уявити, як сильний вітер, що видає звуки, схожі на плач.

- "Хвиля ж знову жартує з кимось" - в даному випадку хвиля представлена як суб"єкт жартування з кимось. Це може бути описано як гра або покицливість, коли хвиля "жартує" з чогось чи з когось.

Загалом, в цьому фрагменті автор описує різні емоції і стан природи, створюючи враження на читача.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello