Замінити словосполучення за допомогою префіксів пре-, при-, записати. Приземлення літака або парашута. Надзвичайно

Замінити словосполучення за допомогою префіксів пре-, при-, записати. Приземлення літака або парашута. Надзвичайно злющий. Надзвичайно гострий. Пристроєна частина будинку. З"ява птахів навесні. Прикріпити іграшки на ялинку. Досить відважний. Прикордонник на кордоні. Відмінний настрій. Надзвичайно потрібно.
Золото

Золото

Задача: Замінити словосполучення за допомогою префіксів пре-, при-, записати.

1. Пре-приземлення літака або парашута.

Обоснование: Розглядаючи словосполучення "приземлення літака або парашута", ми можемо застосувати префікс "пре-" для заміни наступного слова, яке буде відображати дію перед наземленням. Отже, "пре-приземлення" буде означати дію першого опускання літака або парашута на землю.

2. Перші декілька слов правильні, мають бути "надзвичайно злі"

Обоснование: Якщо ми застосуємо префікс "при-" до слова "злющий", ми отримаємо "призлющий", але це слово не існує. Тому, правильним варіантом буде "надзвичайно злі", що означає дуже сильно злі.

3. При-гострий.

Обоснование: Використання префіксу "при-" перед словом "гострий" може вказувати на збільшення рівня гостроти. Отже, "пригострий" означатиме дуже гострий.

4. Пристройка частини будинку.

Обоснование: Застосування префіксу "при-" перед словом "строєна" вказує на додавання чогось до частини будинку. Тому, правильним варіантом буде "пристройка", що означає додання або прикріплення частини до вже існуючої будівлі.

5. З"ява птахів весною.

Обоснование: У цьому випадку необхідно просто замінити словосполучення "навесні" на інше слово, яке буде відображати сезон появи птахів. Тому, правильним варіантом буде "весною".

6. Прикріпити іграшки до ялинки.

Обоснование: За допомогою префіксу "при-", можна показати, що іграшки будуть додаватися до ялинки. Отже, правильним варіантом буде "прикріпити", що означає прикріплення іграшок до ялинки.

7. Достатньо відважний.

Обоснование: У даному реченні, немає необхідності у заміні словосполучення "досить відважний" префіксами. Воно вже само по собі зрозуміле і не потребує додаткового пояснення.

8. Прикордонник на кордоні.

Обоснование: В даному випадку, відсутня необхідність у застосуванні будь-яких префіксів, оскільки словосполучення "прикордонник на кордоні" вже є логічним і зрозумілим само по собі.

9. Відмінний настрій.

Обоснование: Розглядаючи словосполучення "надзвичайно потрібно", ми можемо застосувати префікс "від-" для заміни другого слова, яке буде описувати стан настрою. Отже, "відмінний настрій" вказуватиме на дуже хороший, позитивний настрій.

10. Надзвичайно потрібно.

Обоснование: Це вже правильне словосполучення, яке означає, що щось є дуже важливим і необхідним. Немає потреби використовувати префікси у цьому випадку.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello