Якими словами можна охарактеризувати цей уривок? а) Шлях, дерева, яри, хащі, долина, річка-село, хатки, садки

Якими словами можна охарактеризувати цей уривок? а) Шлях, дерева, яри, хащі, долина, річка-село, хатки, садки. б) Що вам відкривається перед очима? в) Який розмір має уривок? г) Яке становище відкривається з вашого положення? д) Кого можна побачити на річці-селі? е) Яка колірна гамма малюнка? та) Які ознаки можна знайти у малюнка? б) Що можна фіксувати на цьому ізображенні?
Chaynyy_Drakon

Chaynyy_Drakon

Уривок зображує пейзажну картину природи.

а) Словами можна охарактеризувати Шлях, дерева, яри, хащі, долина, річка-село, хатки, садки. У цьому уривку описуються різноманітні елементи природи та людські поселення: шлях, який, ймовірно, пролягає через цю місцевість, дерева, що можуть бути тут по обидва його боки, яри та хащі, що створюють ландшафтну рельєфну нерівність, долина, розташована між ярами, а також річка-село, яка протікає поряд з поселенням, де розташовані хатки та садки.

б) У цьому уривку перед школярем відкривається образ природи, який можна уявити перед собою, читаючи опис. Він може уявити собі шлях, дерева, яри, хащі, долину, річку-село, хатки та садки, які все разом складають цю ландшафтну картину.

в) За розміром уривок може бути доволі невеликим, оскільки містить лише опис природи та поселення. Але точний розмір заявлено не вказано.

г) Із даного положення можна бачити пейзаж, який описано в уривку. За результатом читання учень може уявити себе на тому шляху, роздивлятися навколо дерева, яри, хащі, долину, річку-село, хатки та садки, які згадані в описі.

д) На річці-селі можна побачити, наприклад, рибалок, човни, вода, природні пейзажі та можливо інших людей, які насолоджуються природою. Оскільки цей аспект не згадується в уривку, то треба користуватись уявою, щоб зобразити образ на річці-селі.

е) Колірна гамма малюнка не згадується як така у вибраному уривку. Але можна уявити, що колірна гамма буде барвистою, зеленого відтінку через дерева та рослинність, синьо-зелена або темно-синя через річку-село, а також можливі різнокольорові хатки та садки.

та) У даному уривку можна знайти ознаки природи, такі як дерева, яри, хащі, долина, річка-село, а також ознаки людської діяльності, такі як хатки та садки.

б) На цьому малюнку можна фіксувати природу, яка оточує цю місцевість, тобто дерева, яри, хащі, долину та річку-село. Також можна спостерігати за хатками та садками, які вказані в описі уривка. Зауважу, що в абсолютній формі кажучи, не можна фіксувати на зображенні, оскільки ми використовуємо слово "можна" для вираження можливості спостереження. Останнє речення вказує, що малюнок існує.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello