Яким видом праці займалося населення Київської Русі в Х-ХІ ст.? Які моря перетиналося торговельним шляхом із Варяг

Яким видом праці займалося населення Київської Русі в Х-ХІ ст.? Які моря перетиналося торговельним шляхом "із Варяг у Греки"? Визначте надлеглі органи у політичній системі Київської Русі у Х-ХІІІ ст., зважаючи на знання про політичний устрій. Яка з цих груп населення Київської Русі не вважалася привілейованою? Що було.
Magicheskiy_Troll

Magicheskiy_Troll

На Київській Русі, в період з Х до ХІ століття, населення займалося різними видами праці, такими як землеробство, ремесла, рибальство та торгівля. Землеробство було одним з основних занять, оскільки вони займалися сільським господарством. Люди обробляли землю, вирощували зерно, різні овочі та фрукти. Ремісництво також було поширеним видом праці. Ремісники виготовляли різні вироби шляхом ручної праці. Вони створювали предмети з дерева, металу, шкіри та інших матеріалів. Торгівля також відігравала важливу роль на Київській Русі. Варяги, що були з Скандинавії, торгували з греками. Варяги із Варанга, що на сучасній Готландії, інколи плавали Дніпром в Черне Morea-Sporades, а далі до грецького Фив, адже саме через Фівську затоку грецькі вироби доходили до Іраклійського (Суздальської) землі и Росії.

Політична система Київської Русі в Х-ХІІІ століттях була організована на основі князівства. Вищу владу мав князь, він був правителем і воєначальником. Князь контролював політичну, воєнну та економічну сфери країни. Поряд з князем були інші органи влади, такі як княжа рада, військо та віче. Княжа рада складалася з князя та його найближчих радників. Вона вирішувала важливі питання країни і надавала консультації князю. Військо було необхідним для захисту країни та розширення її території. Віче було формою демократичного управління. Це була зборова міська рада, де приймалися важливі рішення, обговорювалися проблеми, вирішувались спори тощо.

На Київській Русі існувало кілька груп населення, і не всі вони були привілейованими. Найбільш привілейованими групами населення були князі, боярство та духовенство. Вони мали спеціальні права, надані привілеєм, які решта населення не мала. Боярство складалося з богатої верховної шляхти, яка отримувала землі та інші привілеї. Духовенство було церковною ієрархією, які включали монахів, священиків та інших духовних лідерів. Вони також мали свої привілеї та права, які інші групи населення не мали.

Це основні відповіді та пояснення на задачу щодо праці, торгівлі та політичної системи Київської Русі, які допоможуть зрозуміти школяру тему більш обстежно. Я сподіваюся, що ці відповіді допоможуть вам у виконанні завдання.

Якщо ви маєте будь-які інші запитання або потребуєте більше роз"яснень, будь ласка, скажіть мені. Я готовий допомогти вам!
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello