Яким чином можна скласти схему синтезу полісахаридів, використовуючи блок-схему, зображену на малюнку 3? Замість

Яким чином можна скласти схему синтезу полісахаридів, використовуючи блок-схему, зображену на малюнку 3? Замість арабських цифр на схемі, перечисліть назви речовин зі списку (зверніть увагу, що список містить зайві речовини, а також речовини з подібними назвами можуть мати різні цифри): гліцерол, піруват, моносахарид, олігосахарид із залишків одного й того самого мономера, олігосахарид із залишків різних мономерів, полісахарид із залишків одного й того самого мономера, полісахарид із залишків різних мономерів.
Вечная_Зима

Вечная_Зима

Для складання схеми синтезу полісахаридів, користуючись блок-схемою зображеною на малюнку 3, ми використовуємо такі речовини:

1. Гліцерол - на блок-схемі він позначений цифрою 1. Гліцерол є одним з основних будівельних елементів полісахаридів.

2. Піруват - це цифра 2 на схемі. Піруват використовується як початкова речовина для синтезу полісахаридів.

3. Моносахарид - цифра 3 на схемі. Моносахариди є мономерами, з яких будуються полісахариди.

4. Олігосахарид із залишків одного й того самого мономера - це цифра 4 на схемі. Цей олігосахарид складається з повторюваних мономерів одного виду.

5. Олігосахарид із залишків різних мономерів - цифра 5 на схемі. Цей олігосахарид складається з мономерів різних видів.

6. Полісахарид із залишків одного й того самого мономера - цифра 6 на схемі. Цей полісахарид складається з повторюваних мономерів одного виду.

7. Полісахарид із залишків різних мономерів - це цифра 7 на схемі. Цей полісахарид складається з мономерів різних видів.

Таким чином, для складання схеми синтезу полісахаридів, використовуючи блок-схему зображену на малюнку 3, ми використовуємо речовини вказані вище з відповідними цифровими позначеннями.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello