Яким чином можна переформулювати наступні фрази: 1. Словотвірний розбір слів електропередач, коряка-розкоряка

Яким чином можна переформулювати наступні фрази:

1. "Словотвірний розбір слів електропередач, коряка-розкоряка, сміттєзвалище, землемір, візерунчастого, розкоряки" ->
Яким чином можна переписати слова "електропередач, коряка-розкоряка, сміттєзвалище, землемір, візерунчастого, розкоряки" з точки зору формування слів?
Krokodil

Krokodil

Задача вимагає переформулювати дані слова, зосереджуючись на їх словотворенні. Отже, проаналізуємо кожне слово окремо:

1. "електропередач" - це складене слово, утворене шляхом поєднання префікса "електро-" (що вказує на електричність) і основи "передач" (означає передавання). Таким чином, слово "електропередач" можна переформулювати як "передавання електричності".

2. "коряка-розкоряка" - це складне слово, складене зі слів "коряка" і "розкоряка". Слово "коряка" вказує на когось, хто маніпулює або розгортає кору, а "розкоряка" - на когось, хто знімає кору або робить щось розкішним. Тому можна переформулювати це слово як "людина, яка займається маніпулюванням або зняттям кори".

3. "сміттєзвалище" - це також складне слово, утворене зі слів "сміття" і "звалище". "Сміття" означає непотріб та сміттєві відходи, а "звалище" - місце утилізації або зберігання відходів. Таким чином, "сміттєзвалище" може бути переформульоване як "місце зберігання непотрібних відходів".

4. "землемір" - складне слово, що складається зі слів "земля" і "мір". "Земля" - це поверхня Землі або ділянка землі, а "мір" означає вимірювання. Тому "землемір" можна переформулювати як "особа, яка проводить вимірювання землі".

5. "візерунчастого" - це складне слово, що складається зі слова "візерунчастого" і прикметника "візерунчастий". "Візерунчастий" вказує на щось з візерунком або малюнком. Беручи це до уваги, можна переформулювати "візерунчастого" як "щось з візерунком або малюнком".

6. "розкоряки" - це складне слово, що складається зі слова "розкоряки" і дієслова "розкорякати". "Розкорякати" вказує на дію розгортання чогось або зняття заготовки. Тому "розкоряки" можна переформулювати як "дія розгортання чогось або зняття заготовки".

Наявність префіксів, суфіксів та коренів у формуванні цих слів сприяє розширенню словникового запасу та точнішому виразу думок.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello