Яким чином можна описати групу крові та резус-фактор батька дитини, якщо у жінки з резус-негативною кров ю ІІІ групи

Яким чином можна описати групу крові та резус-фактор батька дитини, якщо у жінки з резус-негативною кров"ю ІІІ групи народилася дитина з групою крові IV і виникла гемолітична хвороба через резус-конфлікт?
Антонович

Антонович

Щоб описати групу крові та резус-фактор батька дитини, необхідно врахувати наступні факти:

1. Група крові жінки: ІІІ. Це означає, що у неї є антигени А та В на поверхні червоних кров"яних тілець, антитіла до антигенів В у сироватці крові, і відсутні антигени А і В у сироватці крові.

2. Група крові дитини: IV. Це означає, що у дитини є одночасно антигени А та В на поверхні червоних кров"яних тілець, антитіла до антигенів І у сироватці крові, антитіла до антигенів В у сироватці крові.

3. Резус-фактор жінки: резус-негативний. Це означає, що у неї відсутні резус-антигени на поверхні червоних кров"яних тілець, а резус-антитіла присутні у сироватці крові.

Тепер, коли у нас є всі необхідні факти, ми можемо пояснити виникнення гемолітичної хвороби через резус-конфлікт. У даному випадку, виникло конфлікт внаслідок різниці у резус-факторі між матір"ю та дитиною. Внаслідок пологів, кров матері потрапила до крові дитини, що призвело до контакту між резус-антигенами в крові дитини та резус-антитілами в крові матері. Це спричинило гемоліз - руйнування червоних кров"яних тілець дитини.

Щодо резус-фактору батька дитини, на основі поданих даних безпосередньо його резус-фактор не можна визначити. Однак, якщо батько має резус-позитивний фактор, тобто має резус-антигени, існує ризик подальших резус-конфліктів при народженні наступних дітей. Якщо батько також є резус-негативним, у них немає ризику резус-конфлікту при народженні наступних дітей.

В цьому випадку можна зробити припущення, що батько має резус-позитивний фактор, оскільки дитина отримала резус-антигени. Однак, щоб дати точну відповідь, необхідні додаткові дослідження та інформація.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello