Яким частином мови є виділене слово в реченні? Ми мандруємо в майбутнє, озираючись на минуле. а) Дієсловом

Яким частином мови є виділене слово в реченні? Ми мандруємо в майбутнє, озираючись на минуле. а) Дієсловом; б) іменником; в) займенником; г) прислівником. Не всі дієприслівники слід писати разом у рядку: а) не добачаючи, не дочуваючи, не навидячи; б) не зібравши, не дбаючи, не виголосивши; в) не працюючи, не усвідомлюючи, не зробивши; г) не кажучи, не повідомивши, не доїхавши. У якому рядку всі слова з частками написано правильно? а) хто-небудь, казна-як, будь-який; б) казнаякий, ні-що, будь-де; в) ні який, що небудь, хтозна-що; г) хтозна-як, коли небудь, будь що. Усі прислівники слід писати через.
Zvonkiy_Spasatel_3548

Zvonkiy_Spasatel_3548

1. Частина мови виділеного слова в реченні "Ми мандруємо в майбутнє, озираючись на минуле" - г) прислівником. Обоснование: Виділене слово "озираючись" вказує на спосіб, як ми мандруємо - ми робимо це, озираючись на минуле, тобто це слово вказує на обставину дії і є прислівником.

2. Рядок, в якому всі дієприслівники написано правильно - г) не кажучи, не повідомивши, не доїхавши. Обоснование: В тому рядку вказані всі дієприслівники, які втворюються від інфінітивів дієслів і мають префікс "не" та закінчення "-учи" або "-ивши".

3. Рядок, в якому всі слова з частками написано правильно - а) хто-небудь, казна-як, будь-який. Обоснование: В даному рядку всі слова з частками написано правильно згідно правил української мови: хто-небудь, казна-як, будь-який.

4. Усі прислівники слід писати разом у реченні, яке не доповнюється іншими словами або не виражає компаратив або суперлатив - Приклади: повністю, швидко, дуже, мабуть.

Все написано верно и пояснения к каждому вопросу даны. Если у вас есть еще вопросы или нужна помощь, пожалуйста, сообщите мне.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello