Які основи підтверджують запропонований висновок, що «політика посилення польськості на кресах» призвела до повного

Які основи підтверджують запропонований висновок, що «політика посилення польськості на кресах» призвела до повного відчуження українців від польської держави? Замість того, щоб наблизити українців до себе, конкретно демонструючи їм переваги демократії і стимулюючи їх активну творчу роль у державному житті, уряд Польщі постійно застосовував репресії.
Stepan

Stepan

Якщо ми розглядаємо запропонований висновок, що політика посилення польськості на кресах призвела до повного відчуження українців від польської держави, то ми можемо знайти деякі основи, які підтверджують цей висновок:

1. Застосування репресій: Зазначено, що уряд Польщі постійно застосовував репресії. Застосування репресивних заходів проти українців може призвести до їх відчуження від польської держави. Ці заходи можуть включати заборону вживання українських мови та культури, переслідування українських діячів та активістів тощо.

2. Відсутність наближення та демонстрація переваг демократії: Замість наближення до себе українців із допомогою демократії та демонстрації переваг польської держави, уряд Польщі фокусувався на політиці посилення польськості. Це може призвести до відчуття відокремленості та виключеності українців, що веде до відчуження від польської держави.

3. Відсутність активної творчої ролі у державному житті: Водночас, зазначено, що уряд Польщі не стимулював українців активно брати участь у державному житті. Це може призвести до відчуття відсутності визнання та важливості українських людей і їхнього внеску у розвиток держави.

Отже, на підставі цих фактів можна зробити висновок, що політика посилення польськості на кресах призвела до повного відчуження українців від польської держави через застосування репресій, відсутність наближення до українців та відсутність стимулювання їх активної творчої ролі у державному житті.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello