Які конкретні факти про становище західноукраїнських земель у складі Австрійської монархії можна виділити з матеріалу

Які конкретні факти про становище західноукраїнських земель у складі Австрійської монархії можна виділити з матеріалу підручника? 1) Етнічна різноманітність Королівства Галичини та Лодомерії. 2) Більшість українського населення в цій області складали селяни. 3) У селянства краю формувалися стереотипні уявлення про "доброго царя". 4) Австрійська влада приділяла мало уваги процесам денаціоналізації українців краю.
Zvezdnaya_Tayna

Zvezdnaya_Tayna

З матеріалу підручника можна виділити кілька конкретних фактів про становище західноукраїнських земель у складі Австрійської монархії:

1) Етнічна різноманітність Королівства Галичини та Лодомерії. З матеріалу підручника можна дізнатись, що на цих землях проживав різноманітний етнічний склад населення, включаючи українців, поляків, євреїв, румунів та інші національні групи. Це створювало культурну та мовну різноманітність регіону.

2) Більшість українського населення в цій області складали селяни. За матеріалом підручника, на значній частині західноукраїнських земель у Австрійській монархії проживали українські селяни. Вони займалися сільським господарством та ремеслами.

3) У селянства краю формувалися стереотипні уявлення про "доброго царя". З матеріалу підручника можна дізнатись, що серед селян західноукраїнських земель поширені були уявлення про "доброго царя". Вони сприймали австрійську владу як захисника і гаранта їхніх прав та свобод.

4) Австрійська влада приділяла мало уваги процесам денаціоналізації українців краю. З матеріалу підручника можна знайти інформацію про те, що австрійська влада не проявляла значної зацікавленості у впровадженні політики денаціоналізації українців, тобто поневолення їх національної свідомості та мови.

Ці факти вказують на етнічну різноманітність та соціально-політичний контекст західноукраїнських земель у складі Австрійської монархії, а також на специфіку взаємодії між українським населенням та австрійською владою. Отож, ці факти було бажано з"ясувати, зазначити та переконливо обґрунтувати.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello