Які фактори призвели до виникнення таких гасел, як одна сім я - одна дитина в Китаї та одна сім я - дві дитини в Індії?

Які фактори призвели до виникнення таких гасел, як "одна сім"я - одна дитина" в Китаї та "одна сім"я - дві дитини" в Індії?
Zhiraf

Zhiraf

Фактори, які призвели до виникнення гасел "одна сім"я - одна дитина" в Китаї та "одна сім"я - дві дитини" в Індії, можна пояснити шляхом визначення історичного контексту та соціальних умов кожної країни.

У Китаї, восьмий п"ятирічний план (1956-1961 рр.) встановив мету збільшення народонаселення країни, і були прийняті заходи для поширення гасел "одна сім"я - одна дитина". Основним фактором, який призвів до виникнення цієї політики, було обмеження народження дітей в кожній сім"ї. Влада переконувала сім"ї у необхідності мати лише одну дитину, спираючись на економічні і демографічні аргументи. Ймовірно, це рішення було зумовлено стрімким зростанням населення в Китаї та його природніми ресурсами.

У Індії, фактори, що призвели до гасла "одна сім"я - дві дитини", було зумовлено іншими обставинами. З 1952 року в Індії була прийнята Законодавча реформа про сімейне планування для зниження народжуваності в країні через надмірне зростання населення та його соціальні та економічні наслідки. Основним фактором, що спонукало індійських сімей обмежити кількість дітей, було бажання досягти більшої соціальної та економічної стабільності, зокрема, кращих умов життя для наявних дітей. Крім того, у індійському суспільстві ролі жінок і їх доступ до освіти і праці поступово змінювалися, і багато сімей бажали мати можливість присвятити більше часу розвитку та догляду за меньшою кількістю дітей.

Отже, гасла "одна сім"я - одна дитина" в Китаї та "одна сім"я - дві дитини" в Індії були впроваджені з метою контролю народонаселення та поліпшення умов життя сімей. Ці політики були зумовлені обставинами кожної країни, такими як соціально-економічні чинники та природні ресурси, а також соціальні трансформації і культурні цінності.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello