Як правильно сформульовано дієприкметник у рядку? 1. овочі, які перестигли 2. бутерброд, який засох 3. полуниці

Як правильно сформульовано дієприкметник у рядку?
1. овочі, які перестигли
2. бутерброд, який засох
3. полуниці, які дозріли
4. одяг, який промок

Ступінь порівняння прислівника сформульовано неправильно у рядку:
1. якнайвище
2. найдужче
3. далі
4. швидше

Дієслово у формі наказового способу вжито у рядку:
1. співаймо голосніше
2. подякуймо господарям
3. стійте прямо
4. пишімо красиво

Граматична помилка допущена в реченні:
1. затримка потяга сталася через дія диспетчера
2. встановлено пам"ятник видатному письменнику
3. під час екскурсії діти насолоджувалися краєвидом
4. студенти подякували свого викладачеві
Alena

Alena

1. овочі, які перестигли - Формулювання дієприкметника в рядку є правильним, оскільки дієприкметник "перестигли" вказує на властивість овочів, які досягли стану дозрівання.

2. бутерброд, який засох - Формулювання дієприкметника в рядку є правильним, оскільки дієприкметник "засох" вказує на властивість бутерброда, який пересох та втратив свою свіжість.

3. полуниці, які дозріли - Формулювання дієприкметника в рядку є правильним, оскільки дієприкметник "дозріли" вказує на властивість полуниць, які на кінцевому етапі зростання і досягли стану готовності для збирання.

4. одяг, який промок - Формулювання дієприкметника в рядку є правильним, оскільки дієприкметник "промок" вказує на властивість одягу, який пропускає воду і став насквозь мокрим.

Ступінь порівняння прислівника сформульовано неправильно у рядку:

1. якнайвище - Формулювання ступеня порівняння прислівника є правильним, оскільки "якнайвище" означає найвищу можливу міру чогось.

2. найдужче - Формулювання ступеня порівняння прислівника є правильним, оскільки "найдужче" означає найвищий рівень сили або інтенсивності.

3. далі - Формулювання ступеня порівняння прислівника в даному рядку є неправильним, оскільки форма "далі" вказує на займенник, а не на ступінь порівняння прислівника. Правильна форма повинна бути "далекіше".

4. швидше - Формулювання ступеня порівняння прислівника є правильним, оскільки "швидше" означає більш високу швидкість або темп в порівнянні з іншим об"єктом.

Дієслово у формі наказового способу вжито у рядку:

1. співаймо голосніше - У рядку правильно вжито дієслово "співаймо" у формі наказового способу, яке використовується для добровільного заклику всіх присутніх співати голосніше.

2. подякуймо господарям - У рядку правильно вжито дієслово "подякуймо" у формі наказового способу, яке використовується для вираження заклику подякувати господарям.

3. стійте прямо - У рядку правильно вжито дієслово "стійте" у формі наказового способу, яке вживається для заклику стояти прямо.

4. пишімо красиво - У рядку правильно вжито дієслово "пишімо" у формі наказового способу, яке використовується для заклику писати красиво.

Граматична помилка допущена в реченні:

3. під час екскурсії діти насолоджувалися краєвидом - У реченні правильно вжито дієслово "насолоджувалися", але необхідно використовувати прийменник "від" після нього. Правильним варіантом буде "під час екскурсії діти насолоджувалися краєвидом від".

В інших реченнях граматичних помилок не допущено.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello