Веснянка зупинилась біля першої хатинки. Поблизу невисокого парканчика розпочинався квітковий сад. По доріжках

Веснянка зупинилась біля першої хатинки. Поблизу невисокого парканчика розпочинався квітковий сад. По доріжках, посипаним жовтим пилком, рівномірно вистроїлися рожі, лілії, троянди, гладіолуси, жоржини. У глибині саду, на березі невеликого дзеркального озера, зростав будиночок. А точніше, не стояв, а зростав будиночок. Завдання: Наведіть три словосполучення, де слова пов"язані за закінченнями.
Семён_2993

Семён_2993

Звучителі в словах можуть сприймати рими, але й закінчення слова є важливим елементом, який може вказувати на специфічні відношення між словами. Отже, наведемо три словосполучення, де слова пов"язані за закінченнями:

1. Веснянка зупинилась біля першої хатинки. (Закінчення -инка)
В даному випадку, слова "веснянка" і "хатинка" пов"язані за закінченнями -инка, вони є зменшувально-пестливими формами слів "весна" і "хата". Це створює симпатичну асоціацію з маленькими речами, що додає загальну атмосферу казковості до опису.

2. Рожі, лілії та троянди вистроїлися посипані жовтим пилком. (Закінчення -і)
В цьому випадку, слова "рожі", "лілії" і "троянди" пов"язані за закінченнями -і, вони є формами множини слів "роза", "лілія" і "троянда". Це створює відчуття опису багатства і розмаїття квіткового саду.

3. Будиночок зростав на березі озера. (Закінчення -ок)
У даному реченні, слова "будиночок" і "озера" пов"язані за закінченнями -ок. Це створює образ маленького, затишного будиночка, який зростає на березі озера.

Таким чином, закінчення слів може бути важливим інструментом для передачі додаткової інформації і створення певної атмосфери в тексті.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello