У яких відмінках перебудовувати іменники з дужок: (стілець), (долар), (лист), (ясен), (комар), (інженер), (гектар

У яких відмінках перебудовувати іменники з дужок: (стілець), (долар), (лист), (ясен), (комар), (інженер), (гектар), (суп), (камінь), (дощ), (інститут), (колектив), (трактор), (метелик), (учитель), (Донбас), (сміх), (проїзд), (директор), (Ви), (шкода), (професія), (травми), (власні очі), (хворіти)
Parovoz

Parovoz

Для перебудови іменників з дужок потрібно знати відмінок, в якому вони знаходяться та відмінок, у якому мають перебудовуватися. Нижче приведені приклади перебудови іменників в різних відмінках:

1. У родовому відмінку однини, при перебудові потрібно взяти слово з дужок і замінити його закінчення на -а, -я: стола (стілець), доларя (долар), листа (лист), ясна (ясен), комара (комар).

2. У місцевому відмінку однини, при перебудові закінчення замінюються на -і: столеці (стілець), доларі (долар), листі (лист), ясені (ясен), комарі (комар).

3. У давальному відмінку однини, при перебудові закінчення замінюються на -у: столецю (стілець), доларю (долар), листу (лист), ясеню (ясен), комарю (комар).

4. У знахідному відмінку однини, при перебудові закінчення замінюються на -у: столець (стілець), долар (долар), лист (лист), ясен (ясен), комар (комар).

5. У орудному відмінку однини, при перебудові закінчення замінюються на -ем, -ом: столецем (стілець), доларом (долар), листом (лист), ясенем (ясен), комаром (комар).

6. У орудному місцевому відмінку однини, при перебудові закінчення замінюються на -ею, -ою: столецею (стілець), доларою (долар), листом (лист), ясенем (ясен), комаром (комар).

Нагадую, що це лише приклади перебудови іменників з дужок у деяких відмінках. Якщо у вас є інші іменники або ви маєте питання щодо інших відмінків, будь ласка, звертайтесь, і я з радістю допоможу вам.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello