Скориставшись документом, розкажіть, як суспільство сприйняло Перший Універсал УЦР. Як ви можете пояснити

Скориставшись документом, розкажіть, як суспільство сприйняло Перший Універсал УЦР. Як ви можете пояснити це? Відповідайте, обґрунтовуючи свої роздуми. «Газети не були в змозі опублікувати всі телеграми, що надходили до Центральної Ради з різних куточків України. Земські громади, думи, об"єднання, сільські збори, військові частини, мітинги. “Вітаючи Універсал УЦР і визнаючи його як висловлювання прагнень української демократії, ми вважаємо Центральну Раду нашим Тимчасовим Урядом і заявляємо, що зробимо все можливе, щоб боротися і захищати волю українського народу" (Українці в Головному Штабі). “Визнаємо Військовий
Yarmarka

Yarmarka

Скориставшись документом, ми можемо зрозуміти, що Перший Універсал УЦР (Універсал Центральної Ради) був сприйнятий суспільством як вираз прагнень української демократії та як засвідчення волі українського народу. Документ відображав підтримку Центральної Ради та її ролі у тодішній ситуації.

У газетах того часу не було можливості опублікувати всі телеграми, що надходили до Центральної Ради з різних куточків України. Але ці телеграми були зважені, і до них долучалися земські громади, думи, об"єднання, сільські збори, військові частини та мітинги. Місцеві структури суспільства, такі як громадські організації і військові частини, визнали Універсал УЦР як вираз прагнень українського народу до самовизначення та встановлення власного тимчасового уряду.

Суспільство прийняло Перший Універсал УЦР з великим ентузіазмом і виклали своє ставлення у газетах та публічних заявах. У онтекавших подіях їхня підтримка та заява про визнання Центральної Ради як Тимчасового Уряду вказували на готовність боротися і захищати волю українського народу. Це свідчить про активну громадянську позицію населення України і його бажання створити незалежну українську державу.

Отже, суспільство підтримало Перший Універсал УЦР, визнаючи Центральну Раду як Тимчасовий Уряд і готове було боротися і захищати волю українського народу. Це свідчить про глибоке переживання громадянства та їх прагнення до національної самостійності.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello