Розділові знаки встановлюються наступним чином: - Зрушений вітром, ковиль сріблясто хвилювався довкола. - Жив у Києві

Розділові знаки встановлюються наступним чином:
- Зрушений вітром, ковиль сріблясто хвилювався довкола.
- Жив у Києві в неволі ханський син, малий хлопчина.
- За шпилями, вкритими лісом, пишно горів вечірній світ сонця.
- А на поріг пнеться вже друге, мале Орися материна доня.
- У малині лежав повержений з небес, маленький ангел і плакав без сліз.
- І тільки місяць, високе холодне світило, супроводив їх у нічні степов Кавказькі гори, в млу повиті рясною кровію политі, чолом підводяться до хмар.
- Оперезане синьо-зеленим поясом, на пагорбі стояло місто-замок.
Ярило

Ярило

Розділові знаки в даному тексті встановлені наступним чином:

1. Розділовий знак кома (,) використовується для розділення перелічених ознак чи обставин, які характеризують певні об"єкти або явища. У цьому реченні ми бачимо кому, яка відокремлює ознаку "зрушений вітром" від опису "ковиль сріблясто хвилювався довкола".

2. Розділовий знак тире (–) використовується для відокремлення вставних конструкцій або додаткової інформації, які уточнюють або розширюють основне речення. У реченні "Жив у Києві в неволі ханський син, малий хлопчина", ми бачимо тире, яке виділяє додаткову інформацію про характеристику сина - "ханський" та "малий хлопчина".

3. Розділовий знак кома (,) використовується для розділення частин складного речення, які можуть існувати самостійно. У реченні "За шпилями, вкритими лісом, пишно горів вечірній світ сонця", кома відокремлює дві самостійні частини речення: "За шпилями" та "вкритими лісом".

4. Розділовий знак кома (,) використовується для відокремлення вставних частин (аппозицій). У реченні "А на поріг пнеться вже друге, мале Орися материна доня", кома відокремлює вставну частину "мале Орися материна доня", яка додає додаткову інформацію про друге поріг.

5. Розділовий знак кома (,) використовується для розділення підрядних речень. У реченні "У малині лежав повержений з небес, маленький ангел і плакав без сліз", кома відокремлює два підрядні речення: "У малині лежав повержений з небес" та "маленький ангел і плакав без сліз".

6. Розділовий знак кома (,) використовується для відокремлення вставних конструкцій або додаткової інформації. У реченні "І тільки місяць, високе холодне світило, супроводив їх у нічні степов Кавказькі гори, в млу повиті рясною кровію политі, чолом підводяться до хмар", коми відокремлюють додаткову інформацію та вставні конструкції, які доповнюють основне речення та надають деталей про місяць і гори.

7. Розділовий знак тире (–) використовується для відокремлення вставних конструкцій або додаткової інформації. У фразі "Оперезане синьо-зеленим поясом, на пагорбі стояло місто-замок", тире виділяє додаткову інформацію про пояс, який оперезує місто-замок.

Встановлення розділових знаків у реченнях є важливим для правильного розуміння тексту та передачі змісту. Наявність та вірне використання розділових знаків допомагає структурувати текст і зрозуміло викласти думку.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello