Розділіть словосполучення на дві колонки: 1) з У та І ; 2) з В та Ї . Наталко І Петре; уписав у овал; возний І Петро

Розділіть словосполучення на дві колонки: 1) з "У" та "І"; 2) з "В" та "Ї". Наталко "І" Петре; уписав "у" овал; возний "І" Петро; обліпиха "І" женьшень; прийшов "у" садок; ще "І" указ; "У" село рідне; проблема міста "І" села; зайшла "у" вагон; швидко "І"
Магический_Замок

Магический_Замок

Розділимо словосполучення на дві колонки:

1) з "У" та "І":
- Наталко "І" Петре
- прийшов "у" садок
- "У" село рідне
- проблема міста "І" села
- зайшла "у" вагон

2) з "В" та "Ї":
- уписав "у" овал
- возний "І" Петро
- обліпиха "І" женьшень
- ще "І" указ
- швидко

Обґрунтування:
Словосполучення, в яких зустрічається "У", вказують на напрямок руху, місце знаходження чи належність до певного місця. Такі словосполучення відповідають питанням "куди?", "де?", "звідки?". В даному випадку це "У" село рідне, "у" садок, "у" вагон.

Словосполучення, в яких зустрічається "І", вказують на приєднання, участь, належність до певного об"єкта. Такі словосполучення відповідають питанням "з ким?", "хто?". В даному випадку це Наталко "І" Петре, возний "І" Петро, обліпиха "І" женьшень.

Словосполучення, в яких зустрічається "В", вказують на місце розташування, напрямок руху в межах певного об"єкта. В даному випадку є лише словосполучення уписав "у" овал з "В" та "Ї".

Словосполучення, в яких зустрічається "Ї", вказують на наявність певної ознаки, яка належить до певного об"єкта. В даному випадку є лише словосполучення ще "І" указ з "В" та "Ї".

Надіюся, що ця відповідь була зрозумілою та обгрунтованою.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello