Прочитайте наступні речення та запишіть їх, поставивши відповідну пунктуацію та пояснюючи розділові знаки. 1. Уранок

Прочитайте наступні речення та запишіть їх, поставивши відповідну пунктуацію та пояснюючи розділові знаки.

1. Уранок був погожий, золотистий, жовтневий. (Ю. Збанацький)
2. Весна квітчає, буйні коси і вирушає в далеку путь. (Л. Дмитерко)
3. З дитинства я люблю теплі, лагідні вересневі дні. (І. Цюпа)
4. Тепла, липнева ніч пролітає садками, посадками, скиртами в полях. (О. Гончар)
5. Холодні осінні тумани клубочаться вгорі і спускаються на землю у вигляді розкішних, мокрих коси. (М. Коцюбинський)
6. На високих, жовтогарячих, шпилястих тополях іскрилося осіннє сонце. (Яків Баш)
7. Осінній, терпкий вітерець бавиться різноколірними кружальцями вибагливо.
Kosmicheskiy_Astronom

Kosmicheskiy_Astronom

Осінь — це чудова пора року, яка надихає на поезію. У п"яти віршах різних українських поетів описуються осінні образи природи. Ми маємо заповнити кожне речення, використовуючи відповідну пунктуацію та розділові знаки.

1. "Уранок був погожий, золотистий, жовтневий" - крилаті слова Юрія Збанацького. Для того, щоб це речення звучало більш органічно, ми маємо розділити описи уранку. Таким чином, ми можемо записати: "Уранок був погожий. Золотистий. Жовтневий."

2. Вірш Леоніда Дмитерка описує рух природи: "Весна квітчає. Буйні коси і вирушає в далеку путь." Використовувані слова "квітчає" та "вирушає" описують рух. Щоб виділити це, ми розділимо речення на дві частини: "Весна квітчає. Буйні коси і вирушає в далеку путь."

3. "З дитинства я люблю теплі, лагідні вересневі дні" - ці слова Ігоря Цюпи описують його почуття щодо вересня. Щоб виразити це у реченні, ми можемо записати: "З дитинства я люблю теплі, лагідні вересневі дні."

4. Олександр Гончар у своєму творі описує літню ніч: "Тепла, липнева ніч пролітає садками, посадками, скиртами в полях." Це речення вже має правильну пунктуацію та розділові знаки.

5. Михайло Коцюбинський у своєму вірші зображує осінні тумани: "Холодні осінні тумани клубочаться вгорі і спускаються на землю у вигляді розкішних, мокрих коси." Нам потрібно розділити і два описи туманів, тому ми можемо записати: "Холодні осінні тумани клубочаться вгорі. Спускаються на землю у вигляді розкішних, мокрих коси."

6. "На високих, жовтогарячих, шпилястих тополях іскрилося осіннє сонце" - так описує Яків Баш осіннє сонце. Це речення вже має правильну пунктуацію та розділові знаки.

7. Останнє речення, створене невідомим автором, описує красу осені: "Осінній...". У ньому відсутня закінчена думка, тому ми маємо додати опис: "Осінній час ніколи не залишає байдужимість."

Це є наш вичерпний відповідь. Кожне речення має відповідну пунктуацію та розділові знаки, які роблять текст зрозумілим та органічним.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello