Прочитайте. Напишіть прислівники разом із словами, до яких вони належать. Визначте їх тип за значенням. 1. Тонкими

Прочитайте. Напишіть прислівники разом із словами, до яких вони належать. Визначте їх тип за значенням. 1. Тонкими пелюстками вже надвечірній туманець стрімком плив над жовтими травами, ліворуч і праворуч понад берегами річечки (Є. Гуцало). 2. Навколо жита, всього крок від села, гордо стоїть невисока польова груша з крилами, кидає довгу тінь (Ю. Збанацький). 3. Зараз навколо неї, як під захистом дрібних зелених листочків, знаходилась блідо-рожева наполовину розквітла рожа. 4. Ця рожа спадала за межу склянки. І малих, майже сяючих листків
Chaynyy_Drakon

Chaynyy_Drakon

1. Прислівник "вже" належить до слова "плив", описує часову характеристику дії, вказує на настання певного моменту чи факту розпочатої дії - напр., "вже розпочати плавати".
Прислівник "стри́мком" належить до слова "плив", вказує на спосіб, яким відбувається дія - напр., "пливати стри́мком".
Прислівник "лівору́ч і правору́ч" належить до слова "понад", вказує на місцезнаходження того, що підлягає дії, відносно чого-небудь - напр., "понад покладеним".
Прислівник "надвечі́рній" належить до слова "тумане́ць", вказує на час відбування дії, здійснюваної, починаючи з пізньої вечора - напр., "вернутися на початок надвечі́рньої" та приписує цю ознаку усьому значенню, що виражене автором.

2. Прислівник "навколо" належить до слова "груша", вказує на місце, навколо якого знаходиться щось - напр., "груша навколо стовпа".
Прислівник "усього" належить до слова "крок", вказує на обсяг чи кількість, що перебуває в повному обсязі - напр., "в товаристві ходити усього кроку".
Прислівник "гордо" належить до слова "стоїть", описує спосіб, яким здійснюється дія - напр., "стояти гордо".

3. Прислівник "зараз" належить до слова "знаходилась", вказує на час відбування дії на даний момент, негайно після мовлення або мислення - напр., "подивитися зараз".
Прислівник "блідо" належить до слова "рожа", описує колір, світлоту або відтінок, що відрізняється від насиченого кольору - напр., "блідо-жовта фарба".

4. Прислівник "ця" не належить до жодного слова у тексті. Це займенник, що вказує на предмет, згаданий раніше. У даному випадку, це може відноситися до рози, про яку говориться раніше в тексті, але пізніше припущеного пошукового запиту.
Прислівник "спадала" належить до слова "рожа", описує дію, що здійснювалася низько чи вниз - напр., "панич спадати зі стільця".
Прислівник "майже" належить до слова "малих", вказує на значення, що на практиці реалізується в повному обсязі або служить основою для деяких висловлень - напр., "майже всюди".
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello