Поставте у відповідність характеристику підмета та приклад. 1. Підмет виражений займенником, наприклад, деякі

Поставте у відповідність характеристику підмета та приклад. 1. Підмет виражений займенником, наприклад, деякі з дорослих спробували уночі пробратися через крижини до цілі. 2. Підмет виражений прикметником, наприклад, вони стояли при світлі смолоскипів. 3. Підмет виражений неподільним словосполученням, наприклад, в то була тиха ніч чарівниця. 4. Підмет виражений вигуком, наприклад, переможний вигук "ура" лунав навколо.
Magnitnyy_Magistr

Magnitnyy_Magistr

1. В этом примере підмет виражений займенником "деякі" и прикладом "дорослі спробували уночі пробратися через крижини до цілі". Займенник "деякі" замінює певну кількість осіб, а приклад вказує на дорослих, які намагалися проникнути через лід за ціллю.

2. В даному прикладі підмет виражений прикметником "вони" і прикладом "стояли при світлі смолоскипів". Прикметник "вони" показує на певну групу людей, а приклад вказує на те, що вони стояли при освітлення смолоскипів.

3. У цьому прикладі підмет виражений неподільним словосполученням "в то була тиха ніч чарівниця". Словосполучення описує певний образ або ситуацію - тиху ніч з чарівницею.

4. У цьому прикладі підмет виражений вигуком "ура" і прикладом "лунав навколо". Вигук "ура" слугує для вираження радості, емоцій чи святкування, а приклад вказує на те, що вигук лунав навколо.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello