Наприкінці зими, у лютому-березні, ялина висіває насіння. І ось уже по всіх засніжених галявинах на безкрайніх

Наприкінці зими, у лютому-березні, ялина висіває насіння. І ось уже по всіх засніжених галявинах на безкрайніх просторах летять золотисті заметілі насінин-ледівок ялини. Під час відлиги в останні дні зими бруньки верб, тополі та абрикосів скидають свої лусочки-ковпачки. Окулю теж приносять задоволення різні квіти, такі як морозник, проліски, лісові фіалки, нарциси та тюльпани. Морозники спостерігаються скрізь на фоні опалого минулорічного листя на галявинах та в ярах.
Pylayuschiy_Drakon

Pylayuschiy_Drakon

За зиму їх з"являється багато, але не так багато, як лісових фіалок. Проліски часто здатні пережити в дуже холодному кліматі, і вони дуже радісні, коли перші промінчики сонця з"являються після зими. Лісові фіалки також виходять на світло надто рано. Нарциси і тюльпани надихають романтичних насолоду квітами до місяця березня. Їх колір і аромат привертають багато птахів та комах. У цю пору року також можна помітити, що окуні розпочинають активно спілкуватися між собою, проводячи багато часу у водоймах та на галявинах. За допомогою тих то співів настання весни оголошується звукою.

Таким чином, наприкінці зими і на початку весни природа пробуджується, показуючи нам свою красу та життєву силу у вигляді летять через засніжені галявини золотистих заметел насінин-ледівок ялини, відлиги, під час якої бруньки різних дерев скидають свої лусочки-ковпачки, а також квітів, таких як морозник, проліски, лісові фіалки, нарциси та тюльпани. Такі природні явища свідчать про наступання весни.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello