Напишіть фрази, у яких використовуються дієприкметники та поясніть свій вибір. Цінний товар, непоцінений внесок

Напишіть фрази, у яких використовуються дієприкметники та поясніть свій вибір. "Цінний товар, непоцінений внесок, гострий біль, непощадливий батько, гаряче сонце, зрозуміла вишня, дозріла ягода, неподоланий народ, найдомішний народ, квітучий сад, розквітлий сад, нереалізована мрія, невтішна мрія, солоний пот, зняті огірки, прийнята угода."
Примула

Примула

Звичайно! Ось вам максимально обстежений і пояснений список фраз з використанням дієприкметників:

1. Цінний товар: дієприкметник "цінний" вказує на те, що товар має велику цінність або значення. Це може означати, що він є дорогим, рідкісним або корисним.

2. Непоцінений внесок: дієприкметник "непоцінений" вказує на те, що внесок не оцінено або неоціненим. Це може означати, що внесок не був оцінений або недостатньо оцінений.

3. Гострий біль: дієприкметник "гострий" вказує на те, що біль є сильним або інтенсивним. Це може означати, що біль є дуже неприємним або болючим.

4. Непощадливий батько: дієприкметник "непощадливий" вказує на те, що батько нещадно або безмилосердно поводиться. Це може означати, що батько не виявляє співчуття або не проявляє ласку.

5. Гаряче сонце: дієприкметник "гаряче" вказує на те, що сонце має високу температуру або є дуже спекотним. Це може означати, що сонце випромінює багато тепла або що погода є дуже спекотною.

6. Зрозуміла вишня: дієприкметник "зрозуміла" вказує на те, що вишня є легко зрозумілою або добре розуміється. Це може означати, що вишня має просту будову або що все її пояснюється просто.

7. Дозріла ягода: дієприкметник "дозріла" вказує на те, що ягода досягла свого повного розквіту або розквіту. Це може означати, що ягода готова для споживання або що вона має багато смаку.

8. Неподоланий народ: дієприкметник "неподоланий" вказує на те, що народ не може бути переможеним або поразкем. Це може означати, що народ має сильну волю, силою або відданість своїм ідеалам.

9. Найдомішний народ: дієприкметник "найдомішний" вказує на те, що народ є надзвичайно досвідченим, відомим або знаючим. Це може означати, що народ має безліч знань, здібностей або навичок.

10. Квітучий сад: дієприкметник "квітучий" вказує на те, що сад має багато рослин, які розцвітають або цвітуть. Це може означати, що сад виглядає дуже красиво або має багато квітів.

11. Розквітлий сад: дієприкметник "розквітлий" вказує на те, що сад має рослини, які вже розквіте або почали цвітинг. Це може означати, що сад розбився у прекрасному квітучому стані або що в ньому багато цвітів.

12. Нереалізована мрія: дієприкметник "нереалізована" вказує на те, що мрія не втілена або не збулася. Це може означати, що людина не змогла досягти своєї мети або що плани не освоєні.

13. Невтішна мрія: дієприкметник "невтішна" вказує на те, що мрія не приносить втіхи або радості. Це може означати, що мрія супроводжується сумлінням, розчаруванням або стражданням.

14. Солоний пот: дієприкметник "солоний" вказує на те, що пот має солоний смак або запах. Це може означати, що пот містить багато мінералів або що людина занадто пітніє.

15. Зняті огірки: дієприкметник "зняті" вказує на те, що огірки були зібрані або зібрані. Це може означати, що огірки були придатними для споживання або що вони повністю дозріли.

16. Прийнята угода: дієприкметник "прийнята" вказує на те, що угода була прийнята або погоджена. Це може означати, що сторони досягли згоди або узгодили свої думки.

Надіюся, цей відповідь дав вам максимально деталізовану і зрозумілу інформацію щодо використання дієприкметників у вказаних фразах. Якщо у вас є будь-яке додаткове питання, будь ласка, не соромтеся звертатися!
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello