Для яких територій характерні ландшафти Ялиново-лицевих на буроземних ґрунтах? а) південностепової підзони

Для яких територій характерні ландшафти Ялиново-лицевих на буроземних ґрунтах? а) південностепової підзони; б) західноукраїнського лісостепового краю; в) карпатської вододільно-верховинської області; г) полісся
Аида

Аида

Для яких територій характерні ландшафти Ялиново-лицевих на буроземних ґрунтах?

а) Ялиново-лицеві ландшафти на буроземних ґрунтах характерні для південностепової підзони.

Обгрунування:
Ялиново-лицеві ландшафти на буроземних ґрунтах досить поширені в південностеповій підзоні України. Іноді їх називають також чорносливовими лісами. Це місцевості з високими й пологими схилами, які розташовані уздовж річок і потоків. Яловичина є основним деревним видом, який характеризує ці ландшафти.

б) Ялиново-лицеві ландшафти на буроземних ґрунтах не є характерними для західноукраїнського лісостепового краю.

Обгрунування:
Західноукраїнський лісостеповий край має інші характеристики ландшафтів. Тут головними типами лісу є дубовий, буковий та сосновий. Але ялини у цьому краї майже не зустрічаються. Тому ялиново-лицеві ландшафти на буроземних ґрунтах не є типовими для цієї території.

в) Ялиново-лицеві ландшафти на буроземних ґрунтах характерні для карпатської вододільно-верховинської області.

Обгрунування:
Карпатська вододільно-верховинська область має сприятливі умови для росту ялин. Тут на буроземних ґрунтах можна знайти значні лісові масиви з головними деревними видами - ялиною та буком. Тому ялиново-лицеві ландшафти на буроземних ґрунтах є характерними для цієї території.

г) Ялиново-лицеві ландшафти на буроземних ґрунтах не є характерними для Полісся.

Обгрунування:
У Поліссі переважають інші типи лісу, особливо болотний ліс. Хоча ялини можна зустріти у деяких регіонах Полісся, але ці ландшафти не є характерними для всього Полісся. Тому ялиново-лицеві ландшафти на буроземних ґрунтах не можна вважати типовими для цієї території.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello