Чому Францію кінця XIX століття називали державою-рантьє ? а В якому контексті Франція створювала підприємства

Чому Францію кінця XIX століття називали "державою-рантьє"? а В якому контексті Франція створювала підприємства на території своїх колоній та як це сприяло її процвітанню? а Які механізми Франція використовувала для створення великих підприємств та їх подальшої продажі іншим державам? а Чи створювала Франція спільні підприємства з іншими державами і які прибутки їй це приносило? а Яка велика частина населення Франції жила на відсотки від їхніх вкладів, які надавалися в борг іншим державам?
Бублик

Бублик

Францію кінця XIX століття називали "державою-рантьє" з причини того, що багатство країни було нерівномірно розподілено, і існував значний розрив між багатими фермерами-власниками землі (рантьє) і селянами-орендарями.

Одним із факторів, що сприяли процвітанню Франції, було створення підприємств на території її колоній. Французькі компанії активно займалися промисловим виробництвом, особливо в сфері залізорудних і вугільних шахт. Це дозволило Франції розширити сферу свого впливу та контролю в колоніях і отримати доступ до природних ресурсів.

Для створення великих підприємств Франція використовувала різні механізми. Наприклад, була вжита політика по сприянню залученню іноземних інвесторів та створенню спільних підприємств. Великі корпорації були засновані шляхом об"єднання декількох маленьких компаній у певній галузі або шляхом поглинання менш успішних підприємств.

Часто Франція також створювала спільні підприємства з іншими державами. Це дозволяло обмінюватися технологіями, капіталом і ресурсами, що сприяло економічному зростанню обох держав. Створення спільних підприємств приносило Франції додаткові прибутки та зміцнювало її позиції на світовому ринку.

Стосовно вкладу в борг іншим державам, він був одним із важливих джерел доходів Франції. Французькі інвестори надавали кредити багатьом країнам, які в свою чергу використовували ці кошти на розвиток своїх економік. Франція отримувала відсотки від цих вкладень, що приносило їй значний прибуток і зміцнювало її фінансову стабільність.

Отже, Францію кінця XIX століття можна вважати "державою-рантьє" через нерівномірний розподіл багатства, а створення підприємств на території колоній, використання різних механізмів для створення великих підприємств, спільні підприємства з іншими державами та вклади в борг інших держав сприяли процвітанню Франції.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello