Чи потрібно вставити літеру н на місці пропуску у всіх словах рядка а спросон..я, несподіванко, беззмін..о

Чи потрібно вставити літеру "н" на місці пропуску у всіх словах рядка а спросон..я, несподіванко, беззмін..о б несказан..о, зран..я, туман..о в шален..о, страшен..о, числен..о г попідтин..ю, щоден..о, грізн..о?
Картофельный_Волк

Картофельный_Волк

Так, потрібно вставити літеру "н" на місці пропуску у всіх словах рядка. Пояснюю кожне слово по черзі:

- спросоні – це прислівник від прикметника "спросонь", що означає "вперше після сну", "розходячись від сну". Додавши літеру "н", утворюємо слово "спронесоні", яке правильніше передає його значення.

- несподіванко – це прислівник, який вказує на дію, яка відбулася раптово, неочікувано. Додавши літеру "н", утворюємо слово "несподіванко", яке також логічніше в поєднанні зі значенням.

- беззміні – це прислівник від прикметника "беззмінний", що означає "не змінний", "сталості", "незмінений". Додавши літеру "н", утворюємо слово "безнзміні", яке передає правильне значення.

- несказане – це прикметник у жіночому роді, який вказує на дію, яку не можна описати словами, не сказати. Додавши літеру "н", утворюємо слово "несказане", яке передає точну інтенцію.

- зрані – це прислівник, який вказує на зміст дії, яка відбулася надранку або дуже рано. Додавши літеру "н", утворюємо слово "зраніс", яке ближче до правильного значення.

- тумани – це іменник у множині, який вказує на атмосферний явища, коли в повітрі плаває велика кількість маленьких краплин води. Додавши літеру "н", утворюємо слово "туманливо", яке передає фізичну характеристику.

- шалене – це прикметник у невизначеній формі, що означає "дуже сильне", "нестримне". Додавши літеру "н", утворюємо слово "шаленно", яке передає точніше значення.

- страшне – це прикметник у невизначеній формі, що означає "дуже страшне", "жахливе". Додавши літеру "н", утворюємо слово "страшненько", яке передає правильне значення.

- численні – це прикметник у множині, який вказує на багато числа або багато елементів. Додавши літеру "н", утворюємо слово "численно", яке передає коректне значення.

- попідтині – це прислівник від прикметника "попідтинний", що означає "власницький". Додавши літеру "н", утворюємо слово "попідтинні", яке передає точне значення.

- щоденно – це прислівник, який вказує на регулярність дії або події, яка відбувається щодня. Додавши літеру "н", утворюємо слово "щоденнос", яке ближче до правильного значення.

- грізне – це прикметник у невизначеній формі, що означає "жахливе", "небезпечне". Додавши літеру "н", утворюємо слово "грізнес", яке передає точне значення.

Отже, вставляючи літеру "н" в цих словах, перетворюємо їх таким чином, щоб вони краще передавали своє семантичне значення: спронесоні, несподіванко, безнзміні, несказане, зраніс, туманливо, шаленно, страшненько, численно, попідтинні, щоденнос, грізнес.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello