Чи не кохалися німці в цьому кварталі, що був побудований з мішаною любов ю і розпачем? Спочатку, вони просто боялися

Чи не кохалися німці в цьому кварталі, що був побудований з мішаною любов"ю і розпачем? Спочатку, вони просто боялися, грізний оклик примикаючих охоронців замовкавав на їхніх устах: "швидше, плебсе, швидше!" Вони не мали пристрасті до цього народу, до будинків, які повинні були зіникнути в цьому місці. Але як тільки почалася споруда, щось змінилося з кожною цеглиною: цегла м"яко лягала в їхні руки, не робила болю в м"язах і не подразнювала шкіру, наче говорила з полоненими про те, яким міг би бути цей будинок, якби він стояв на околиці Лейпцига. Коли було викопано яму, Фрідріх створив невеличкий город, обмежений камінням, і посіяв нагітки.
Timofey

Timofey

міні-твір за заданим фрагментом. Відомо, що Фрідріх - український письменник, який здатний створити художнє враження своїми словами. В даному випадку він створив наташкувальний опис процесу будівництва кварталу, який супроводжується внутрішніми переживаннями героїв.

"У цьому кварталі, що був побудований з мішаною любов"ю і розпачем, німці не кохалися. Спочатку вони просто боялися - страшний оклик примикаючих охоронців заглушав їхні слова: "швидше, плебсе, швидше!" Немці не мали почуттів до цього народу, до будинків, якими було передбачено замінити цей квартал. Однак щось змінилося з кожною цеглою, як тільки почалося будівництво. Цегла м"яко лягала в їхні руки, не викликала болю в м"язах і не подразнювала шкіру. Вона мовила з полоненими про те, наскільки прекрасним може бути цей будинок, якби він, наприклад, знаходився на околиці Лейпцига."

Таким чином, Фрідріх описує відношення німців до будівництва кварталу, демонструючи зміну їхнього погляду на процес під час самої будівництва.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello