Будь ласка, обговоріть у групах подані ситуації і визначте, чи були скоєні адміністративні правопорушення у діях їхніх

Будь ласка, обговоріть у групах подані ситуації і визначте, чи були скоєні адміністративні правопорушення у діях їхніх учасників. А. Троє 15-річних підлітків кидали каміння у вікна електропотягів. Б. 14-річна Наталя викрала з портфеля однокласниці мобільний телефон. В. Юнаки у нічний час розмалювали стіни будівлі міської ради фарбою. Г. 17-річний Мирослав, будучи п"яним, побився зі своїм однокурсником, нанісши йому фізичні ушкодження. Д. Двоє десятикласниць, не бажаючи писати контрольну роботу, зателефонували до поліції та сповістили про замінування школи. Поліцейські були направлені на місце події.
Belenkaya

Belenkaya

1. Ситуація А: Троє 15-річних підлітків кидали каміння у вікна електропотягів.

У даному випадку було скоєно адміністративне правопорушення. Розбиття вікон електропотягів є порушенням громадського порядку та може визначатися як вандалізм. Воно завдає шкоди майну та створює небезпеку для оточуючих. Підлітки мають бути свідомі наслідків своїх дій та несе відповідальність за них.

2. Ситуація Б: 14-річна Наталя викрала з портфеля однокласниці мобільний телефон.

Тут також ми маємо справу з адміністративним правопорушенням. Крадіжка мобільного телефону є злочином проти майна та особистої власності. Викрадення чужого майна без згоди є порушенням закону і передбачає відповідну відповідальність за скоєне.

3. Ситуація В: Юнаки у нічний час розмалювали стіни будівлі міської ради фарбою.

У даному випадку також було скоєно адміністративне правопорушення. Розмальовування стін будівлі фарбою без дозволу власника є знущанням над загальносуспільним майном та порушенням громадського порядку. Юнакам слід було б керуватися принципами взаємовідносин, які не посягають на майно і права інших людей.

4. Ситуація Г: 17-річний Мирослав, будучи п"яним, побився зі своїм однокурсником, нанісши йому фізичні ушкодження.

Ця ситуація також є адміністративним правопорушенням. Бійка та фізичні травми, завдані іншій особі, є порушенням закону і відображаються як насильство. Мирослав, будучи під впливом алкоголю, не мав права насилувати іншу людину, і його дії мають наслідки.

5. Ситуація Д: Двоє десятикласниць, не бажаючи писати контрольну роботу, зателефонували до поліції та сповістили про замінування школи. Поліцейські були направлені на місце.

У даному випадку також було скоєно адміністративне правопорушення. Дії десятикласниць, сповістивши поліцію про замінування школи з метою відкладання контрольної роботи, є неправомірним використанням поліції та псевдоповідомленням про терористичну загрозу. Подібні дії є серйозним порушенням закону.

Отже, в усіх поданих ситуаціях були скоєні адміністративні правопорушення, що несуть відповідні наслідки. Це є важливим нагадуванням про відповідальність за свої дії та потенційні наслідки, до яких може призвести порушення закону.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello