Альпіністи розпочали своє сходження на гору, доповнивши речення одним чи кількома додатковими означеннями

Альпіністи розпочали своє сходження на гору, доповнивши речення одним чи кількома додатковими означеннями.
Morskoy_Korabl

Morskoy_Korabl

Альпинисты розпочали своє сходження на гору, доповнивши речення одним чи кількома додатковими означеннями. Означення - це частина речення, яка вказує на властивості, ознаки або стан предмета, вираженого іменником (основним словом).

Додаткові означення можуть бути прикметниковими або іменниковими.

Прикметникові означення мають форму прикметників і вказують на ознаки предмета:

1. Альпіністи розпочали своє небезпечне сходження на гору. (Прикметникове означення "небезпечне" вказує на ознаку сходження.)

2. Альпіністи розпочали своє напружене та виснажливе сходження на гору. (Прикметникові означення "напружене" та "виснажливе" вказують на ознаки сходження.)

Іменникові означення мають форму іменників або займенників і вказують на властивості, походження, мету або виконавця предмета:

1. Альпіністи розпочали своє сходження на високогір"я. (Іменникове означення "на високогір"я" вказує на мету сходження.)

2. Альпіністи розпочали своє сходження вздовж скельної стіни. (Іменникове означення "вздовж скельної стіни" вказує на місце сходження.)

Таким чином, додаткові означення доповнили речення, надали йому додаткової інформації та зробили його більш конкретним і образним. Використовуючи різні додаткові означення, можна розкрити багатогранність описуваного предмета та передати більш глибоке розуміння його характеру та особливостей.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello