А) Відзначено правильну розстановку розділових знаків в безсполучниковому складному реченні: Я замітив цікаву

А) Відзначено правильну розстановку розділових знаків в безсполучниковому складному реченні: Я замітив цікаву закономірність: життя людське - то плин малоцікавий і нудний.
Б) Є дивні діла на землі: серед зими квітне черешня.
В) Дощ крокує хазяйським кроком, сад купається в росі.
Г) Ти маєш чисте сумління, лягаєш спати спокійно.
Pechenka

Pechenka

Б) Відзначено правильну розстановку розділових знаків в безсполучниковому складному реченні: Я замітив цікаву закономірність: життя людське - то плин малоцікавий і нудний.

Пояснення: В даному реченні маємо безсполучникове складне речення, в якому використовується двокрапка перед присудком. Це правильне застосування двокрапки, оскільки перед присудком в даному випадку підкреслюється підсумок або пояснення до попереднього висловлювання. Розділовий знак після двокрапки ставиться перед початком пояснення, і він правильно використаний у запропонованому варіанті.

Детальне розміщення розділових знаків у пропозиції:

Я замітив цікаву закономірність: життя людське - то плин малоцікавий і нудний.

У даному варіанті розділові знаки розставлені правильно. Після слова "закономірність" стоїть двокрапка, яка відокремлює пояснення. Перед словом "життя" стоїть двокрапка, оскільки ця частина речення передає загальну думку, а далі йде пояснення. Після "життя людське" стоїть тире, яке розділяє цей факт (життя людське) від думки "плин малоцікавий і нудний". Таким чином, розділові знаки в даному варіанті є правильними.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello