6 а) Той лиш пошани достоїн, хто мову шанує свою , підкреслював Володимир Сосюра. 6 б) Я запитав товарища: Ти підеш

6 а) "Той лиш пошани достоїн, хто мову шанує свою", підкреслював Володимир Сосюра.
6 б) Я запитав товарища: "Ти підеш на річку ловити рибу?".
6 в) "Можна все на світі вибирати, сину, вибрати не можна тільки батьківщину", застерігає Василь Симоненко.
7 а) "Як гарно!", сказала сестра.
7 б) На плакаті написано "Дружіть з книгою!".
7 в) "Я піду на річку ловити рибу", сказав Олег.
8 Можна все на світі вибирати, сину, вибирати не можна тільки батьківщину
Kamen

Kamen

6 а) Цитата Володимира Сосюри „Той лиш пошани достоїн, хто мову шанує свою“ виражає розуміння важливості поваги до власної мови і культури. Вона говорить про те, що справжня шана виражається у повазі до рідної мови. Мова є одним з основних аспектів нашої ідентичності і культури. Коли ми поважаємо свою мову, ми підтримуємо і зберігаємо наше національне самоусвідомлення.

6 б) Репліка "Ти підеш на річку ловити рибу?" є запитанням, яке задано товарищеві. Запитання має на меті дізнатись, чи має товариш намір піти на річку ловити рибу. Запитання формується у формі простого речення з розділовими знаками - знаком оклику і запитання. Це дозволяє передати питальність і зацікавленість в репліці.

6 в) Віршований рядок "Можна все на світі вибирати, сину, вибрати не можна тільки батьківщину" відображає цінність батьківщини і розуміння, що це найважливіша річ, яку ми не можемо вибрати. За словами Василя Симоненка, у нашому житті ми можемо багато змінювати та обирати, але батьківщина залишається незмінною цінністю, яку слід поважати і берегти.

7 а) Фраза "Як гарно!" була сказана сестрою і виражає її враження або захоплення чимось приємним або красивим. Це речення зі стверджувальним способом, і воно використовує знак оклику для підкреслення емоційного забарвлення висловлювання.

7 б) Напис на плакаті "Дружіть з книгою!" є закликом до людей ставитися до книги з повагою і любов"ю. Цей напис використовує безособову форму речення, щоб передати загальний заклик до читачів. Висловлення розраховане на те, щоб піднести значення книги та поширити культуру читання.

7 в) Слова "Я піду на річку ловити рибу", сказані Олегом, є висловлюванням його наміру провести час на річці для ловлення риби. Вислів використовує просту форму дієслова у майбутньому часі, щоб передати намір і впевненість Олега в своїх діях.

8) Висловлювання "Можна все на світі вибирати, сину, вибирати не можна тільки батьківщину" є мудрим радником, який наголошує на тому, що, незважаючи на те, що ми можемо обирати багато речей у житті, батьківщина є невід"ємною частиною нас. Це дає нам розуміння, що ми маємо поважати свою країну, її культуру та історію, і бути гідними її представниками. Батьківщина є чимось унікальним і неповторним, що не можна обрати або змінити, тому вона заслуговує на нашу повагу і любов.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello