3. Що означають поняття системи права, апарату публічної влади, суверенітету та апарату примусу? A) Які ознаки

3. Що означають поняття системи права, апарату публічної влади, суверенітету та апарату примусу? A) Які ознаки характеризують державу? Б) До якої категорії належить система права? В) Якими є соціальні норми? Г) Які ознаки притаманні республіці?
Алексеевна_794

Алексеевна_794

3. Що означають поняття системи права, апарату публічної влади, суверенітету та апарату примусу?

A) Поняття системи права: Система права означає встановлену в державі систему норм, правил та інститутів, що регулюють поведінку громадян, забезпечують порядок та стабільність в суспільстві. Система права базується на законах, які визначають права та обов"язки осіб та їх взаємини в різних сферах суспільного життя.

Б) Поняття апарату публічної влади: Апарат публічної влади включає усі органи, установи та посадові особи, які здійснюють державне управління та забезпечують функціонування держави. Це органи виконавчої, законодавчої та судової влади, а також інші державні установи, які здійснюють контроль та нагляд за різними сферами діяльності відповідно до закону.

В) Поняття суверенітету: Суверенітет – це повноваження та право держави встановлювати свої закони та регулювати власну внутрішню та зовнішню політику, безпеку та економіку на своїй території. Це також означає незалежність та недоторканність держави від впливу інших країн чи міжнародних організацій.

Г) Поняття апарату примусу: Апарат примусу означає систему органів, служб та посадових осіб, які здійснюють примусове застосування закону та забезпечують правопорядок у державі. Це включає поліцію, військові сили, систему правоохоронних органів, державні служби безпеки та інші законні установи, що мають право втручатися в суспільні процеси для забезпечення безпеки та правопорядку.

Загалом, держава характеризується наявністю системи права та правового регулювання, наявністю апарату публічної влади, що забезпечує функціонування держави та виконання законів, володінням суверенітетом та здатністю самостійно встановлювати свої внутрішні та зовнішні правила, а також наявністю апарату примусу для забезпечення безпеки та правопорядку в державі. Соціальні норми визначають правила поведінки, які прийняті в суспільстві і покликані регулювати взаємодію між людьми та забезпечити гармонію та порядок у суспільстві.
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello