250. Як можна описати процес творення слів для наступних прикладів: людина, яка любить працювати; хороша, талановита

250. Як можна описати процес творення слів для наступних прикладів: людина, яка любить працювати; хороша, талановита людина; виступ, красномовство; регіон, який знаходиться наполовині на території Азії; Сполучені Штати Америки; пов"язаний з професією вчителя; дуже відважна людина; високоякісний і продуктивний; інститут вищої освіти; особа, яка проводить розвідку; небесний колір; традиційний чайник; ціна, вказана на товарі; відправлення; рослина, що росте на березі Дніпра; розташований поблизу річки Дніпро.
Valera

Valera

Задача: 250. Як можна описати процес творення слів для наступних прикладів:

1. Людина, яка любить працювати: Для утворення цього слова ми використовуємо основу "люд" - це оригінальне слово, яке позначає особу. А також додаємо суфікс "-ина", який надає значення "належність до". Таким чином, слово "людина" означає особу, яка належить до категорії "любить працювати".

2. Хороша, талановита людина: У цьому випадку, ми використовуємо оригінальне слово "людина". І додамо прикметник "хороша" та "талановита", які описують цю людину. Таким чином, ми отримуємо фразу "хороша, талановита людина".

3. Виступ, красномовство: З цим прикладом ми використовуємо слово "виступ", що позначає публічну промову або виступ. І додаємо слово "красномовство", яке означає вміння красиво і переконливо висловлювати свої думки публічно. Таким чином, ми отримуємо фразу "виступ, красномовство".

4. Регіон, який знаходиться наполовині на території Азії: В цьому випадку, ми використовуємо слово "регіон", яке вказує на певну територію або область. І додаємо словосполучення "на половині території Азії". Таким чином, ми отримуємо фразу "регіон, який знаходиться наполовині на території Азії".

5. Сполучені Штати Америки: У цьому прикладі ми використовуємо словосполучення "Штати Америки", що позначає об"єднання окремих штатів на території Америки. Таким чином, ми отримуємо фразу "Сполучені Штати Америки".

6. Пов"язаний з професією вчителя: У цьому випадку, ми використовуємо слово "пов"язаний", яке означає зв"язок чогось з чимось і слово "вчитель", що позначає професію. Таким чином, ми отримуємо фразу "пов"язаний з професією вчителя".

7. Дуже відважна людина: В цьому прикладі ми використовуємо прикметник "дуже" для підкреслення інтенсивності якогось якості. А слово "відважна" вказує на велику відвагу цієї людини. Таким чином, ми отримуємо фразу "дуже відважна людина".

8. Високоякісний і продуктивний: У цьому випадку ми використовуємо прикметники "високоякісний" і "продуктивний", які описують якість чогось і його ефективність відповідно. Таким чином, ми отримуємо фразу "високоякісний і продуктивний".

9. Інститут вищої освіти: З цією фразою ми використовуємо слово "інститут", що позначає освітню установу, і додаємо словосполучення "вищої освіти", що указує на рівень освіти, який діюча установа надає. Таким чином, ми отримуємо фразу "інститут вищої освіти".

10. Особа, яка проводить розвідку: У цьому прикладі ми використовуємо слово "розвідка", що означає діяльність зі збору розвідувальної інформації. А слово "особа", вказує на людину, яка займається цією діяльністю. Таким чином, ми отримуємо фразу "особа, яка проводить розвідку".

11. Небесний колір: У цій фразі ми використовуємо слово "колір", що позначає відтінок або тон. А слово "небесний" описує специфічний відтінок блакиті, який асоціюється з небом. Таким чином, ми отримуємо фразу "небесний колір".

12. Традиційний чайник: З цим прикладом ми використовуємо слово "чайник", що позначає посуд для приготування чаю. А слово "традиційний" означає стародавній або культурно визнаний звичай. Таким чином, ми отримуємо фразу "традиційний чайник".

13. Ціна, вказана на товарі: У цьому випадку ми використовуємо словосполучення "на товарі", що вказує на ціну, яка вказана на якомусь конкретному товарі. Таким чином, ми отримуємо фразу "ціна, вказана на товарі".

14. Відправлення: Це слово позначає процес відправлення чогось або місце, куди щось відправляють. У цьому випадку саме слово "відправлення" є описом процесу.

15. Рослина, що росте на березі Дніпра: У цьому прикладі, ми використовуємо слово "рослина", що позначає живий організм, що здатний до фотосинтезу. А словосполучення "на березі Дніпра" вказує на місцезнаходження цієї рослини. Таким чином, ми отримуємо фразу "рослина, що росте на березі Дніпра".

16. Розташований поблизу річки Дніпро: В цій фразі ми використовуємо прикметник "розташований", що описує місцезнаходження чогось. А слово "річка" позначає водотік, а "Дніпро" - конкретну річку. Таким чином, ми отримуємо фразу "розташований поблизу річки Дніпро".

Надіюсь, це пояснення помогло вам краще зрозуміти процес творення слів для заданих прикладів. Якщо у вас є ще запитання, будь ласка, звертайтеся!
Знаешь ответ?
Задать вопрос
Привет!
hello